Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yön Radyo

Benzer Radyolar

Yön Radyo dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Yön dinle,  96.6 frekanslarından İstanbul çevresinde  yayın yapan Yönün Yönü sloganı altında  sevgi  hoşgörüye büyük önem veren bu değerlerle çalışan ve dinleyicilerine Özgür düşünce  gücünü yansıtan ve aşılayan Türkü haber program üzerine kurulmuş bir radyo istasyonudur.

yon-radyo-dinleDünya haberleri , Kültür sanat  çocuk programları sohbet programları ve türkü üzeri üzerine kendine yön veren radyo kanalı dogruluk ve tarafsızlıktan yana yönünü belirlemiş bir radyodur.

Radyo yön dinleyicileri bir hayli fazla olmasından dolayı marmara bölgesinde reklam konusunda güüçlü bir yayın kuruluşudur. Yön Fm günün belli zamanlarında diğer müzik kategorilerinde de yayın yapmaktadır. Özellikle kültür ve sanat yönünde tanıtımları güçlü olan radyo halk müziği  dalında müzikleri olduğu kadar bu yönde programlarda yapmaktadır.

Yön Radyo

Hem karasal yayın yaptığı gibi ulusal yayın hizmetide vermektedir. Sürekli genişleyen bir radyo dinle kitleyicisine sahiptir. Radyo yönfm e alternatif olarak halk müziği ve türkü dalında hizmet veren dinleyebileceğiniz bir radyo istasyonuda Trt Nağme  Radyosunu akip edebilirsiniz.

Yön Radyo İletişim

Piyalepaşa Mahallesi Osmanoğlu Sokak No:7/10 34440 Beyoğlu / İstanbul /Türkiye
Telefon : +90 212 253 36 36 Faks: +90 212 253 00 30
E-posta : [email protected]

Yön Radyo Uydu Frekansı

Kanal Adı: Yön FM
Frekans: 12130
Polarizasyon: Vertical
SymbolRate: 27500
FEC: 5/6
Audio PID: 276
Uydu: Türksat 2A
Kapsama: Batı
Yayın Türü: Radyo
Paket: Türksat Batı Paket 4

96.6 frekansından karasal yayını yapmaktadır.
Radyoyu dinle için bu sayfamızı takip edebilirsiniz. Yön radyo fm sayfamızdan 7 /24 saat kesintisiz olarak  canlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 


Yön Radyo (3 Yorum)


  1. ibrahem dedi ki:

    azar mehig

  2. Figen KAYA dedi ki:

    İnternet üzerinden dinleyemiyorum….

  3. Figen KAYA dedi ki:

    5 gün aradan sonra bugün, sadece yarım gün dinleyebildik. Malesef İnternet üzerinden dinleyemiyoruz….

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle