Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yaşam Radyo Canlı

  Benzer Radyolar

  Yaşam Radyo dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 1,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo Yaşam dinle, 89.4 frekanslarından İstanbul ve çevresinde 1995 yılına kurulmuş her türlü müziğe yer verip yayın yapan internet üzerinden online canlı olarak dinleyebileceğiniz bir radyo istasyonudur. Radyo yaşam oldukça geniş bir müzik kültüründe yayın yapan bir radyodur. Yayınlarında belli bir müzik anlayışı gözetmeksizin sevilen dinlenen bütün parçalara eşit şekilde yer vermeye çalışmaktadır.

  Yaşam Radyo dinleyici kitlesini en geniş şekilde tutmaya çalışan İstanbul Metropolünün en dinlenen radyo frekansı olma yolunda olan bir radyo istasyonudur. Kültür ve yaşam konusunda dinleyicilerine ışık tutup  en faydalı kültürel faaliyetlerde de bulunmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana büyük katılımcılar ve programcılardan destek görüp çok kültürlü ve tematik tempoda ilerleyen bir radyo duruşu göstermektedir.

  radyo-yasam-dinle Yaşam Radyo Pop, rock, jazz, blues, new age, nostalji, otantik, Lazca Türk sanat müziği  Rumca gibi birbirinden farklı birbirinden kültürel değişik müziklerin hepsini gün içerisinde Radyo Yaşam dan dinleyebilirsiniz. İstanbul metropol şehri kültürlerin buluştuğu bir şehir olarak İstanbul  gibi Yaşam radyo kültürlerin buluştuğu bir  mekan olarak her türden kökenden kişileri dinleyicisi olarak tutmaya çalışmaktadır.

  Radyo Anadolu’nun tüm kültürel çeşitliliğinin yer aldığı; kendi dilinde konuşabildiği bir radyo olabilmek… Yakın gelecekte konuşulmadığı için kaybolmaya yüz tutmuş Kürtçe lazca zazaca gibi dillere ışık tutmak kültürel olarak tanınmasında unutulmamasında rol almaya çalışan bir radyodur. İstanbullular ve Türkiye için her kim ne güzel bir etkinlik sosyal kültüre iyi bir faaliyet yapıyorsa yanında olmaya çalışan özverili bir sitedir.

  Yaşam Radyo İletişim

  Adres:İstiklal Cad. Ayhan Işık Sok. No:21 / 4
  Beyoğlu / İstanbul
  Telefon:0212 245 81 80
  Fax:0212 245 71 40
  E-mail:[email protected]
  Yaşam Radyo

  Yaşam Radyosu Frekansı Frekansları

  İstanbul ve çevresinde  89,4 frekanslarında karışık ve kültürel çeşitlilik olarak çok fazla müzik türünü içinde bulunduran bir radyo istasyonudur. Yaşam radyosu internet üzerinden de http://www.canliradyodinletv.com/yasam-radyo/ online yaşam radyo veya canlı radyo yaşam olarak aratarak radyolara ulaşabilirsiniz. Kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz güzel bir radyo istasyonudur. Radyo yaşam dinle mek bir farklılıktır.

   

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Yaşam Radyo (2 Yorum)


  1. H.şahin dedi ki:

   Yayınlarınızı zaman zaman dinliyorum beğeniyorum yayınlarınzdan dolay tebrik ediyorum yaşam çalışanlarına.Her dayım hakdan hukukdan emekden yana olmanızı bekliyor sizlerden umut altınçağdan bir parça isdiyorum

  2. muatafa dedi ki:

   yayınızdan dolayı teşekürler bizlere yaşam kaynağı oldunuz tekrar tüm calışanlara en içten teşekürler

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet