Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yasal Uyarı

Sitemiz üzerinden sağlanan herhangi bir radyo yayını yoktur!

Sitemizde, mp3, video klip gibi formatlar dahil içerik mevcut değildir. Ayrıca sitemiz üzerinden streaming de dahil on-line olarak yayın yapılmamaktadır.
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasının 71., 80. ve Ek 4. maddelerine uyduğumuzu taahhüt ederiz!
Radyo dinle sitesimiz Türkiye’de yayın yapan Ulusal, Bölgesel, İl ve İlçe radyolarının kullanıcıların daha kolay erişmesi için internet yayınlarının bir araya toplandığı bir sitedir.

Radyo dinle sitesinde yer alan radyoların yayın hakları, ve müzik dernekleri telif hakları adları geçen radyolara aittir.

Radyo Dinle sitesi adları geçen radyo yayınları üzerinde hiçbir hak iddaa edemez ve içeriğinde adı geçen radyolardan talep gelmesi durumunda yayınlarını listesinden kaldırabilir.

canliradyodinletv.com sitesinde yer alan radyoların yayınlarından doğacak rahatsızlıklardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

canlı online radyo dinle sitesimizde yer alan radyolardan herhangi bir listeleme ücreti talep edilmez.

canliradyodinletv.com sitesinde yer alan radyolar kullanıcı tercih ve talepleri doğrultusunda listelerimize eklenir.

canliradyodinletv.com sitesinde RTUK tarafından frekans tahsisi yapılmamış izinsiz radyolara yer verilmemekte tespit edilmesi halinde listelerimizden çıkartılmaktadır.

Önerilen Radyolar

 

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
indir vip
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet