Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Gözde Fm Dinle

Radyo Dinle

Yalova Radyo Gözde dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Gözde dinle, 1995 yılından itibaren radyo sahasında yerini alan köklü kanallardan biridir. Canlı gözde fm uzun süredir azımsanamayacak kadar dinleyici oranına ulaşmış olan kanal, bu başarısını dinamik çalışanları ve program detayına sahiptir. Müzik, tarafsız doğru haber ve spor programlarıyla Radyo Gözde uzun yıllar dinlenecek gibi görünüyor.

Radyo Gözde Hangi İle Aittir?

Yalova merkezli olan Radyo Gözde, yalnızca Yalova’da değil İstanbul ve civarında da çokça dinlenmektedir. Ağırlıklı olarak pop, fantezi, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği içeriğine sahip olan Radyo Gözde zaman zaman yöresel türküleri de listesinde bulundurmaktadır.

92.2 frekansı ile yayında yerini alan kanal aynı zamanda internet ortamından da takip edilebilmektedir.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle