Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Vot East

“,
primary: ‘html5’,
autostart: ‘true’
});

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Vot East dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Vot East dinle, radyosu  Ttr (Türk Radyo Televizyon) Bünyesinde yayın yapan Ankara  merkezli olarak faliyet gösteren radyolar arasında bulunmaktadır. Radyo farklı dilde yayın yapmaktadır. Türkiye’mizin gücünü göstermek kültürümüz yayınlaştırmak amacı ile kurulmuş olan Vot East radyosunun sloganı Türkiye’nin  Sesi (Voice Of Turkey ) sloganı ile hizmet vermektedir.
Trt_vot_east

TRT Vot East   amacı Türkiye’de olan gelişmeleri etkinlikleri  müzik değerlerimizi gibi bir çok etkinliği doğru bir şeilde farklı dillerde  dışardaki insanlara duyuran radyolar  arasından bir tanesi olarak faliyet göstermektedir.  Bu radyolar dışardaki  yanlış bilgileri  eritmek doğru haber doğru kültürü öğretmek amacıyla kurulmuş radyodur. Radyo East gibi yayın yapan  trt bünyesindeki bazı radyolar  şöyledir: TRT Vot World, TRT Vot West gibi  isimlerle farklı yayınlara sahip radyolar vardır.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle