Online Canlı Radyo dinle

Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Vizyon Türk

dinliyorsunuz…

Benzer Radyolar

Vizyon Türk

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (3 Oy, Ortalama: 5,00 5)
Loading...Loading...

Vizyon Türk 106.6 frekanslarından  İstanbul ve çevresinde arabesk müzik yayınları yapan 1995 yılında yayın hayatına başlayan dinleyici  kitlesini her geçen gün arttırmakta olan Vizyon Türk Radyosu sevgi mutluluğu umudu kendine vizyon edinmiş bir şekilde gün geçtikçe marka olma yolunda ilerleyen bir radyo kanalıdır.
Vizyon türk küçük büyük ayrımı yapmadan herkesi kendin dinleyici kitlesi haline getirmeyi hedeflemiş Türkiye’de daha sonra da dünya ya açılma ylunda ilerleyen bir radyo istasyonu olmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

vizyon türk radyo dinle

vizyon türk radyo dinle

Tarafsız bir radyo olarak hiç bir siyasi kuruluşu destekleme ve savunma kaygısı bulunmamaktadır.Müzik ruha hitap eden sevgi mutluğu aşılayan   yayın ilkesini sürdürmeye devam etmektedir. Radyo  vizyon Türk dinleyicilerine alternatif olarak  başka bir radyo  tavsiye edecek olursak İmdat Fm dinleyebileceklerini öneriyoruz.

 

 

Vizyon Türk İletişim
Telefon:
0212 580 52 52
0212 624 97 77
E-mail:
info@vizyonturk.com.tr
Adres:
Telsiz Mah. Birlik Cad. No:2 Kat:4 Küçükçekmece – İstanbul

Vizyon Türk Frekansları frekansı

Vizyon Türk 106.6 frekansından karasal yayın yapan vizyon Türk  istanbul ve çevresinde dinleyebilirsiniz.İnternet üzerinde de nerde olursanız olun istediğiniz yerden  vizyon türk dinleyebilirsiniz. Arabesk fantazi tarzı severlerin vazgeçemiyeceği bir radyodur.

Vizyon Türk Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. barış karatş diyor ki:

  şarkılar süper

 2. sinem diyor ki:

  merhaba zaralı aslıdan bilesin adlı parçasını çalmanızı rica ederim. :D

 3. TANER diyor ki:

  çelik hani kızımız olacak

 4. aylaaa diyor ki:

  çalan hareketli müzikler için çok teşekkür ederim gerçekten gün boyu zinde hareketli keyifli bir şekilde olabiliyorum müzikler sayesinde çok beğendim radyoyu canlı bir şekilde dinleyebiliyorum ayrıca katılımlarda yapabiliyorum tekrar emeğinize teşekkür ederim.

 5. vizyontürk diyor ki:

  canlı radyo dinleme keyfini bu sitede yakaladım diyebilirim çok güzel açıklamalı bir şekilde radyo yayınlanmış teşekkürler tam benim tarz isteddğim müzikler çalıyor tekrar teşekkürler hiç bir sorun yaratmadan müzik keyifli bir şekilde ilerliyo kopp koppp :D

Kategoriler

Son Yorumlar

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için Radyo dinlemek için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.

online canlı radyo dinle

Online Radyo Dinle