Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Vizyon Türk

  Benzer Radyolar

  Vizyon Türk dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (3 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Vizyon Türk dinle, 106.6 frekanslarından İstanbul ve çevresinde arabesk müzik yayınları yapan 1995 yılında yayın hayatına başlayan dinleyici  kitlesini her geçen gün arttırmakta olan Vizyon Türk Radyosu sevgi mutluluğu umudu kendine vizyon edinmiş bir şekilde gün geçtikçe marka olma yolunda ilerleyen bir radyo kanalıdır.
  Vizyon türk küçük büyük ayrımı yapmadan herkesi kendin dinleyici kitlesi haline getirmeyi hedeflemiş Türkiye’de daha sonra da dünya ya açılma ylunda ilerleyen bir radyo istasyonu olmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

  vizyon türk radyo dinle

  vizyon türk radyo dinle

  Tarafsız bir radyo olarak hiç bir siyasi kuruluşu destekleme ve savunma kaygısı bulunmamaktadır.Müzik ruha hitap eden sevgi mutluğu aşılayan   yayın ilkesini sürdürmeye devam etmektedir.

   

   

  Vizyon Türk İletişim

  Telefon:
  0212 580 52 52
  0212 624 97 77
  E-mail:
  [email protected]
  Adres:
  Telsiz Mah. Birlik Cad. No:2 Kat:4 Küçükçekmece – İstanbul

  Vizyon Türk Frekansları frekansı

  Vizyon Türk 106.6 frekansından karasal yayın yapan vizyon Türk  istanbul ve çevresinde dinleyebilirsiniz.İnternet üzerinde de nerde olursanız olun istediğiniz yerden  vizyon türk dinleyebilirsiniz. Arabesk fantazi tarzı severlerin vazgeçemiyeceği bir radyodur.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Vizyon Türk (5 Yorum)


  1. barış karatş dedi ki:

   şarkılar süper

  2. sinem dedi ki:

   merhaba zaralı aslıdan bilesin adlı parçasını çalmanızı rica ederim. 😀

  3. TANER dedi ki:

   çelik hani kızımız olacak

  4. aylaaa dedi ki:

   çalan hareketli müzikler için çok teşekkür ederim gerçekten gün boyu zinde hareketli keyifli bir şekilde olabiliyorum müzikler sayesinde çok beğendim radyoyu canlı bir şekilde dinleyebiliyorum ayrıca katılımlarda yapabiliyorum tekrar emeğinize teşekkür ederim.

  5. vizyontürk dedi ki:

   canlı radyo dinleme keyfini bu sitede yakaladım diyebilirim çok güzel açıklamalı bir şekilde radyo yayınlanmış teşekkürler tam benim tarz isteddğim müzikler çalıyor tekrar teşekkürler hiç bir sorun yaratmadan müzik keyifli bir şekilde ilerliyo kopp koppp 😀

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet