Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Vizyon Rock

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Vizyon Rock dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Vizyon Rock dinle, 93.0 frekanslarından Ankara ve çevresinde karasal ve ulusal canlı dinleyebildiğiniz ve internet ortamında da online dinleyebileceğiniz Vizyon Rock fm Rock müzik tarzı yayınlar yapmaktadır. Rock tarzı müzik dinleyenlere tavsiye edeceğimiz güzel bir radyodur.

Vizyon Rock 1993 senesinde Ankara merkezde kurulmuştur. Senelerin vermiş olduğu deneyimlerle kendini sürekli olarak geliştirmekte teknolojinden yakın bir şekilde faydalanmakta olan Rock vizyon fm  sizlere rock dalında en iyi ve eskimeyen müzikleri özenle seçip yayınlamaktadır.

Radyo vizyon dinle

İlk kurulduğunda kentin sesi sloganı ile yayın yapan radyo  yayın formatında bazı değişikliklere giderek Amerikan ve Avrupa müzik piyasasını yakından takip ederek sizlere yabancı müzik dalında yayınlar yapmaya başlamıştır. Rock Vizyon bu yabancı müzikler arasında ağırlıkta olarak Rock müzikle beraber rock, jazz, elektronik, dans, ve dünya müziklerine de yer vermektedir. Genel olarak genç kesime hitap etmekle birlikte bir çok yaş grubu radyoyu dinlemektedir. Vizyon Rock slogoanı  Genç Düşünüp Genç yaşayanlar için müzikler dir.
Rock tarzında başka bir radyo tavsiyesinde bulunacak olursak sizlere önerebileceğimiz güzel bir radyo olan Rock Fm dinle bilirsiniz

Vizyon Rock İletişim

Adres: ODTÜ Sitesi 1594 Sokak No: 42 Karakusunlar / Ankara
Telefon: 0312-285 93 93 / 285 90 80
Fax: 0312-285 67 89
Web : www.radyovizyon.com.tr
E-Mail: radyo@radyovizyon.com.tr

Vizyon Rock Frekansı

93.0 frekanslarından Ankara ve çevresinde yayın yapmaktadır. 93.0 frekanslarından dinleyebileceğiniz gibi internet üzerinden de online canlı olarak  7/24 saat kesintisiz olarak takip imkanı bulunmaktadır.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle