Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Türk Rap FM

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Türk Rap FM dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Türk Rap FM dinle, internet üzerinden online canlı olarak dinleyebileceğiniz geniş bir arşivi ile Rap müzik yayınları yapan bir radyodur. 2010 yılında kurulmuş olan bu rap müzik yayınları yapan radyonun kurucusu Hakan altuntaş ve arkadaşları tarafından kurulmuştur. Türk Rap fm in kurulmasındaki en büyük hedef bir çok rap radyosu olmasına rağmen bu radyooların hep bir eksik yanının bulunduğu  düşünülerekten Rap müzik konusunda tam bir  hizmet vermek amacı hedeflenmiştir.

Türk rap fm dinle

Türk rap fm dinle

Rap severler için Türkçe rap müziklerini düzgün bir yayın anlayışı ile dinleyicilerine ulaştırmaktadır.
Radonun en büyük dikkat ettiği ve bir çok radyoda bulunmayan özellik olan tarafsızlık ilkesini tam anlamıyla yerine getirmekte olup bu konuda her fırsatta hassasiyetlerini  belirmektedirler.
Konusunda bir çok etkinlikler yapmakta ve yayınlarında bir çok bu konuda misafirler almakta olan Türk Rap fm sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.  Ayrıca Parçanı gönder yayınlayalım  hizmeti ile de dikkat çekmektedir. Türk Rap konusunda her fırsatta destek vermekte bu konuda projelere katılmaktadır.
Türk rap Harici yine rap müzik yayınları yapan bir başka rap  radyo olan  Radyo Rhyme radyosunu dinleyebilirsiniz.

Türk Rap FM İletişim

Hakan Altuntaş (turkrapfm.net@hotmail.com)
Aykut Zebek (kisraiyan@turkrapfm.net)
Özkan Yılmaz (zatibednam@turkrapfm.net)
Alican Karagöz (alicankaragoz@turkrapfm.net)

Türk Rap FM Frekans

Radyonun bir frekansı yoktur sadece internet üzerinden online olarak hizmet veren bir radyo sitesidir.Nerde olursanız olun kesintisiz olarak internet üzerinden canlı olarak 7/24 saat takip edebilirsiniz.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları


Türk Rap FM (4 Yorum)


 1. aziz dedi ki:

  AİS EZHEL-NEDEN

 2. aziz dedi ki:

  ais ezhel – neden

 3. deniz ünverdi dedi ki:

  dj akman elimi tut

 4. deniz ünverdi dedi ki:

  dj akman elimi tut

  bu şarkı sevdiğim kadına ZÜMRÜT GÖZLÜME gelsin

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle