Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Trt Radyo 4

  Benzer Radyolar

  Trt Radyo 4 dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 votes, average: 3,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo 4 Trt Türk sanat müziği  ve Halk müziği tarzında ayın yapan 103.4 frekanslarından radyolarda ve internet üzerinden online canlı dinleyebileceğiniz. Tms müziğinini en başta  türlerini yayın yapan kurumsal bir radyo istasyonudur. Yayınlarında uzun havalar Anadolu türküleri saz semaileri, peşrevler  ve geçmişten günümüze kadar insanlara mal olmuş saz ustalarının parçalaırına yer veren bir radyodur.

  Trt Radyo 4 103.4 frekenaslarından radyo yayını bulunan, internet üzerinden kesintisiz olarak  dinleyebileceğiniz ve uydu  aracılığı ile dinleyebileceğiniz Türk ve halk müziklerinden ağılıklı olarak yayın yapan radyoyu dinleyebilirsiniz.

  Trt Radyo Türkiye’de ilk kurulan radyo istasyonudur. Bu kuruluım tarihi olarak neredeyse  dünya radyoculuk tarihi ile aynı zamana dek gelmektedir. Günden bu yana Trt radyoları teknolojide yakında takip ederek sürekli olaraktan kendisini yenilemiş ve  tarafsızlık ve yayın ilkelerinden vazgeçmeden günümüze kadar yayın yapan radyo istasyonlarıdır.
  Türkçemize tam sahip çıkan dinleyicilerine müzik yayınları dışında eğitim, haber, bilimsel, belgesel içerikli yayınlar yapan bir radyodur.

  TRT Türkiye Radyoları; Radyo-1, Radyo-2 (TRT FM), Radyo-3, Radyo-4, 5 Bölge Radyosu (Antalya, Çukurova, GAP-Diyarbakır, Erzurum, Trabzon), Türk Sanat Müziği sevenler için TRT Nağme, Türkü dostlarına yönelik TRT Türkü, TRT Radyo Haber Kanalı ve uluslararası radyo kanalları Türkiye’nin Sesi Radyosu(32 dil) ve Avrupa FM ile radyo yayıncılığı alanında ülkemizde ve dünyada etkin bir güç konumundadır.

  trt-radyo4-dinle
  Trt Radyo 4 İletişim

  Trt Genel Müdürlüğü
  Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
  Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

  Trt Radyo 4 Frekansı Frekansları

  Trt 4 radyosu 103.4 frekanslarından yayın yapmaktadır. Türk sanat müziği ve halk müziğinin en seçkin parçalarını buradan kesintisiz  dinleyebilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Trt Radyo 4 (9 Yorum)


  1. izzet coşkuner dedi ki:

   ben izmirden izzet coşkuner
   sıradaki parçayıtüm manisalılar için istiyorum
   iyi yayınlar

  2. uğur keleş dedi ki:

   iyi yayınlar. ağzınıza,yüreğinize,gönlünüze sağlık. ahmet turan şan hocam dan (GEL GÖNÜL GİDELİM AŞK ELERİNE TÜRKÜSÜNÜ)rica ediyorum. teşekkürler iyi yayınlar…

  3. zülküf dedi ki:

   iyi akşamlar bugun öğleden sonra akşama yakın radyoda zekai tuncadan bir şarkı dinledim ama şarkının sözlerini ve nagmesini unuttum hatırlayamıyorum bunu bana iletmeniz mümkünmü çok önemli rica ediyorum mümkünse 21 agustos 2014

  4. Fatih dedi ki:

   Kerkük yöresinden “Altın Hızma Mülayim”Lütfen. Teşekkürler.

  5. Rıfat dedi ki:

   iyi yayınlar dileyerek”Şirin Erzincan” mümkünse.Teşekkürler.

  6. MUSA dedi ki:

   SIRADAKİ PARÇAYI BANADA ORTAK EDERMİSİNİZ.

  7. ramazan hallaç dedi ki:

   bu arada urfadan olduğumu söylemek istiyorum tekrardan saygılar sevgiler…

  8. ramazan hallaç dedi ki:

   iyi yayınlar sıradaki parçayı kendime ve size armağan ediyorum lütfen çalarsanız çok sevinirim ne gelen var ne soran acı geçti günlerim şimdiden teşekkürler saygılar…

  9. firat karayilan dedi ki:

   Hayirli aksamlar egerki mumkunse barak havasi istiyorum..kocaelinden firat

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet