Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Seyr FM

  Benzer Radyolar

  Seyr FM dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Radyo Seyr FM dinle, 102.2 frekanslarından İstanbul ve çevresinde yayın yapan Seyr fm canlı dini bir radyo istasyonu olarak bilinmektedir. Seyr Fm İslami sohbetler, ilahiler ve tasavvufi müzikler konusunda sizlere hizmet vermektedir. Seyf fm hem dinleyicileri ile iyi bir sohbet ortamı kurmak hemde islami  konuarda bilgilendirmek amaçlı yayınlar yapmaktadır.

  seyrfmradyoSeyr FM Milli ve manevi değerlere önem veren sahip çıkan radyo radyoculukta yeni seyr sloganı ile sizlere  en güzel şekilde hizmet etme yolunda ilerlemektedir. Tarafsız bir yayın kalitesi ciddi  ilkeli  olma şartıyla kuum ve kuruluşları rencide etmeden doğruyu gösterme konusunda prensipli toplum değer ve yargılarını önemseyen bir radyo olarak hizmet vermektedir.

  Radyo Seyr FM  Frekans

  Seyr FM İstanbul 102.2 frekansı ile  karasal bir yayına sahip olan radyo seyr teknolojik imkanlar ile uygulama ve internet üzerinden dinlenme imkanı olan bir radyo istasyonu oalrak hizmet vermektedir. İnternet üzerinden dinleyecekler için alternatif bir site de canliradyodinletv.com farkıylada dinleyebilirsiniz. dini radyolar arasında seveek dinlenen ve bir çok kesim tarafından ilgiyle takip edilen radyo moral fm ile  en güzel ilahileri dinleyebilirsiniz.

  Radyo  Seyr FM İletişim

  e-Posta: [email protected]
  Telefon: (212) 635 83 95
  Belgegeçer: (212) 531 48 04
  Bilgi: SMS: SEYR yazıp bir boşluk bırakarak mesajınızı 3969’a gönderebilirsiniz.
  Adres: Kariye Mah. Uçbeyi Sok. No:7/2

  Fatih/İstanbul/Türkiye

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet