Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Romantik Radyo

  Benzer Radyolar

  Romantik Radyo dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo Romantik dinle, 1993 yılında kurulmuş ve günümüze kadar kesintisiz olarak yayın hayatına devam eden radyo istasyonlarından birisidir. Yayın akışı felsefesinde Slow insanları dinlendiren sakin müzik parçalarına yer vermektedir. Bu slow parçaları Türkçe ile sınırlı tutmayarak yabancı slow ve Türkçe slow olarak çeşitlilik oluşturmuştur. 101.0 frekansından yayın yapmaktadır.
  Romantik radyo yılların vermiş olduğu tecrübesi ve çalışan ekibi ile bir çok ödül almış 2004 yılında Rayad  tarafından İzmir’in en çok dinlenen yabancı müzik kanalı ödülünü almıştır.

  Radyo 1993 yılında kurulmuş fakat günümüze kadar 3-4 kez el değiştirmek durumunda kalmıştır.İlk olarak Dinç Bilgin sahip olduğu radyo Tms’nin holding şirketlerine el koymasıyla devlet tarafına geçmiştir daha sonrasında da yapılan ihale sonucu olarak ciner grubuna dahil olmuştur.

  Romantik radyo dinle

  Romantik radyo dinle

  Romantik radyo dinleyicileri  adından belli olduğu gibi romantik müzik  çalmayı ilke edinmiş ve bu yolda devam etmektedir.Sizlerde slow müzik seviyorsanız bu radyonun iyi bir dinleyicisi olabilirsiniz. Bu radyo ya alternatif olarak slow müzik romantik müzik dinlemek için romantik radyo izmir de genel olarak dinlenen izmirlilerin  takip etmiş olduğu slow yabancı ve türkçe müzik çalan radyosudur.

   

  Romantik Radyo İletişim

  Turkuvaz İzmir Gazete Dergi Basım Yayım A.Ş.
  Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 Çankaya 35210
  Tel: 0 232 441 50 00
  Fax: 0 232 446 42 22
  [email protected]
  Romantik Radyo Frekans
  Radyo İzmir : 101.0

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet