Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Rahmet FM

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Rahmet FM dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Rahmet dinle, Bursa ve çevresinde 103.3 fm frekansından yayın yapan Rahmet Fm radyosu dini içerikli İslami sohbetler vererek yayın yapan bir radyo istasyonudur.  Bursa merkezli yayın yapmasına rağmen farklı yerlerden  bir çok dinleyiciye sahip bir radyo istasyonudur. Yayın ilkesine göstermiş olduğu özen sayesinde dinleyicilerini sürekli  frekansında tutan radyo Rahmet sizlere en güzel ilahileri, tasavvufi musikileri  dinletmektedir.

 

rahmetfm-radyoDini radyo yayını yapan radyolar arasında  ismini duyurmuş yaptığı programlar ile örnek  olmuş radyo özel programlarındaki özel sunucuları ve özel konukları ile dikkat çekmiş  bir radyodur . Rahmet FM çalışma prensiplerine dikkat etmekte dinleyicilerini isteklerine önem vermektedir. Yapmış olduğu dini sohbetler ile öğretici bir konumda  bulunmaktadır.

Rahmet Radyo Yayın programı

15:00 – 18:00 / AHMET FEYZİ – RAHMET PINARI
18:00 – 20:00 / RAMAZAN ADIGÜZEL – İSLAM VE İNSAN – NUR GÜLLERİ
09:00 – 10:30 / ZEYNEP ATALAR – ELDE VAR ÇOCUK
12:00 – 13:00 / KERİM AYTEKİN – KUR’AN’IN IŞIĞINDA

Rahmet FM Uydu Frekansları

Bursa ve çevresinde  yayın yapan radyo 103.3  frekansından  yayın yapan radyo internet üzerindende dinlenmektedir. canliradyodinletv.com sitesi kalitesi ile de bulunduğunuz  sayfadan dinleyebilirsiniz.

Rahmet FM İletişim

Telefon: 0224.222 12 12 / 0224. 221 14 40

Adres: Fevzi Çakmak cd. Hamurcu İş Hanı No:7/11-12 Osmangazi / BURSA

Genel Yayın Yönetmeni
Yayın ve Reklam Koordinatörü
Osman ERGİN

Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet ARDA

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Necmettin KILINÇ

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle