Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Rahmet FM

  Benzer Radyolar

  Rahmet FM dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Radyo Rahmet dinle, Bursa ve çevresinde 103.3 fm frekansından yayın yapan Rahmet Fm radyosu dini içerikli İslami sohbetler vererek yayın yapan bir radyo istasyonudur.  Bursa merkezli yayın yapmasına rağmen farklı yerlerden  bir çok dinleyiciye sahip bir radyo istasyonudur. Yayın ilkesine göstermiş olduğu özen sayesinde dinleyicilerini sürekli  frekansında tutan radyo Rahmet sizlere en güzel ilahileri, tasavvufi musikileri  dinletmektedir.

   

  rahmetfm-radyoDini radyo yayını yapan radyolar arasında  ismini duyurmuş yaptığı programlar ile örnek  olmuş radyo özel programlarındaki özel sunucuları ve özel konukları ile dikkat çekmiş  bir radyodur . Rahmet FM çalışma prensiplerine dikkat etmekte dinleyicilerini isteklerine önem vermektedir. Yapmış olduğu dini sohbetler ile öğretici bir konumda  bulunmaktadır.

  Rahmet Radyo Yayın programı

  15:00 – 18:00 / AHMET FEYZİ – RAHMET PINARI
  18:00 – 20:00 / RAMAZAN ADIGÜZEL – İSLAM VE İNSAN – NUR GÜLLERİ
  09:00 – 10:30 / ZEYNEP ATALAR – ELDE VAR ÇOCUK
  12:00 – 13:00 / KERİM AYTEKİN – KUR’AN’IN IŞIĞINDA

  Rahmet FM Uydu Frekansları

  Bursa ve çevresinde  yayın yapan radyo 103.3  frekansından  yayın yapan radyo internet üzerindende dinlenmektedir. canliradyodinletv.com sitesi kalitesi ile de bulunduğunuz  sayfadan dinleyebilirsiniz.

  Rahmet FM İletişim

  Telefon: 0224.222 12 12 / 0224. 221 14 40

  Adres: Fevzi Çakmak cd. Hamurcu İş Hanı No:7/11-12 Osmangazi / BURSA

  Genel Yayın Yönetmeni
  Yayın ve Reklam Koordinatörü
  Osman ERGİN

  Yönetim Kurulu Başkanı
  Mehmet ARDA

  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  Necmettin KILINÇ

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet