Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Vizyon

  Benzer Radyolar

  Radyo Vizyon dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 1,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo Vizyon dinle, 93.0 frekanslarından  yayın yapan 1993 yılında Ankara’da kurulmuş olan halen aktif olarak hizmet veren vizyon fm 20 seneyi aşkın deneyimi ile yabancı müzik severler için en güncel popüler yabancı müzikleri paylaşan bir radyo istasyonudur. Radyo ekip olaraktan deneyimli ve  kalabalık bir kadroya sahiptir. 25 kişilik çalışan ekibi ile radyo djlerlerinden teknik destek elemanlarına kadar hepsi birlik beraberlik içerisinde çalışarak en iyi kaliteli hitmeti vermektedirler.

  Radyo vizyon dinle

  Radyo vizyon dinle

  Radyo kuruluşundan bu yana en büuyük idelallerinden birisi olan Kentin sesi olan bir radyo olma hayalini gerçekleştirmiş ve yabancı müzikte  tercih edilen bir radyodur. Radyo vizyon dinleyicileri hem popüler müziğin keyfini hemde eski zamanlarda hit yapmış parçaları dinleyerekten günlerini keyifli bir şekilde geçirmektedirler. Radyovizyon yabancı müzikte Amerika ve Avrupa müzik endüstrisini iyi takip ederekten yabancı müziklere kendi yayınında yer vermektedir.

  Kurulduğundan buy yana teknolojiyi yakından takip etmiş ve yılların teknolojik hızına yenilmeden kendisini aktik tutup hedeflediği genç ve orta yaş grubuna en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. 93 .0 Radyo vizyon, bugün 3 kilowat gücünde vericisiyle, Ankara merkez olmak üzere 80 kilometre yarıçapında bir alana hizmet vermektedir. Sayfamızın http://www.canliradyodinletv.com/radyo-vizyon/ bu bağlantısından da 7/24 kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

  Radyo Vizyon İletişim

  Adres: ODTÜ Sitesi 1594 Sokak No: 42 Karakusunlar / Ankara
  Telefon: 0312-285 93 93 / 285 90 80
  Fax: 0312-285 67 89
  Web : www.radyovizyon.com..tr
  E-Mail: [email protected]

  Radyo Vizyon Frekans

  93.0 frekansından  kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden de nerde olursanız olun. Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet