Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Selam

Benzer Radyolar

Radyo Selam dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Selam dinle, 93.8 frekanslarından karasal Malatya’dan yayın yapan radyo yayın anlayışı olarak Dini içerikli  tasavvufi canlı dini bilgiler içeren radyo istasyon hizmet vermektedir.

selam-radyoRadyo selam her ne kadar Malatya radyosu olarak görünsede internet üzerinden bir çok farklı yerlerden dinleyiciye sahip bir radyo kuruluşudur. Radyo sloganı olarak Esenliğin sesi sloganını kullanan radyo yayınlarında dinleycileri ile samimi bir dil ile sohbet havasında  ciddi bir yayın anlayışı bulunmaktadır.

Radyo Selam Frekansları

Selam Fm Malatya ve çevresinde  93.8 fm frekanslarından takip edilen bir radyo olarak bilinmektedir. İnternet üzerinden de dinlenen radyo  farklı bir tercih olarakta canliradyodinletv.com adresinden de takip edebilirsiniz.

Radyo Selam İletişim

Telefon: 0422 323 02 02 – 326 25 26
Fax: 0422 324 71 36
Adres: Uçbağlar mah. Sivas Cad. Kanal Apartman Altı No:55 Malatya

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle