Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Onbeş Semerkand

  Benzer Radyolar

  Radyo Onbeş Semerkand dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 1,00 out of 5)
  Loading...

  Dini içerikli radyolar arasında yer alan Radyo onbeş 101.2 frekansından yayın yapmakta olan radyo istasyonudur. Genel yayın yönetmenliğini Cengiz Demir in yapmış olduğu radyoda 2006 yılında radyo yayıncılar derneğinden en iyi tematik radyo ödülünü almıştır. Senelerin vermiş olduğu deneyim ile dinlecilerine dini içerikli tasavvuf  ağırlıklı müzikler ve dini programlar sunmaktadır.
  Radyo onbeş 15 dinle semerkand grubu bünyesinde hizmet vermektedir. Tematik bir radyo kanalı olan semerkand radyo Rtükün yapmış olduğu frekans düzenlemesinden sonra 101.2 frekansı ile  devam etmektedir. Genel merkezi İstanbul olan  radyo onbeş 29 mayıs 2012 yılında semerkand radyo olarak yayın hayatına devam etmektedir.

  Türkiye’nin bir çok ilinde değişik frekanslarda  hizmet vermektedir. Semerkand grubu üyesi olan  radyo dinlenme tercikleri arasında bir hayli yüksek gözükmektedir. Dini radyolar arasında ilk dini radyo olarakta bilinen Akra Fm i takip ederek en güzel dini programları en seçme ilahileri dinleyeceksiniz.

  Canlı Semerkand Radyo dinle

  Canlı Semerkand Radyo dinle

  Radyo Onbeş Semerkand Frekansları

  Frekanslar İstanbul 101.2
  Ankara 105.8
  İzmir 102.3
  Bursa 101.2
  Adana 90.2

  Radyo Onbeş Semerkand Uydu Frekansları
  Türksat: 3/A
  Frekans: 11555
  Polarizasyon: Vertical (Dikey)
  Symbolrate: 27500
  Fec: 5/6

  Radyo Onbeş İletişim

  Eyüpsultan Mah. Esma Sk. No:7/A Samandıra-Sancaktepe/İSTANBUL
  Tel: 0216 564 25 15
  Fax: 0216 564 25 16
  [email protected]
  Eposta: [email protected]

  Radyo Onbeş
  DÜNYADAN GEÇENLER
  Onlar, dünyamızdan geçtiler ve dünyadan da geçtiler. Geçerken her köşe başına bizim için işaret taşları bıraktılar. Bizde onların bıraktığı taşların izinden onların hayatını anlatıyoruz. Dünyadan Geçenler Abdulbaki Tosun’un sunumuyla her Cumartesi saat 13:15′de Radyo Onbeş’te.

  HABER MERKEZİ ÖZEL
  Radyo Onbeş, her hafta içi ve Cumartesi akşamları Cengiz DEMİR’in sunumuyla saat: 19:00′da yayınlanan Ana Haber Bültenleri, Mehmet Zeyd Yıldız’ın sunumu ile gün içi haber bültenleriyle gündemi takip ediyor Her nerede bulunuyor olursanız olun, bize bildirmeye değer gördüğünüz her türlü bilgi ve düşünceyi, haber merkezimize ulaştırabilirsiniz. Elektronik posta adresimiz: [email protected] Faks: 0 216 564 26 41. Güzel günler için, iyi haberler…

  HAYATIN KALBİNDEN SÖZLER
  Hayatıı nabzı vurup duruyor,tenimizde ağırlıyoruz hayatı. Can yüreğimize akıyor,hayat kalbimize damlıyor. Hayatın göllendiği kalbinize yeniden bakın, yeniden sevin hayatı … ve Hayatın Kalbinden Sözler’e kulak verin. Yaşamaya çalıştığımız dini hayata, doğru ve güvenilir kaynaklarla ve ehil isimlerle bizde destek olmaya çalışıyoruz. Dr.Mustafa Bahadıroğlu, Dr.Dilaver Selvi, Adem Topal ve Şemsettin Bektaşoğlu ile haftaiçi hergün saat 09:00′da tekrarı 22:15 te, cumartesi ve pazar saat 16:00′da tekrarı saat 22:15′te Radyo Onbeş’te sizlerle.

  NASİHATLER
  Onlar bizden önce yaşadılar, daha güzelini keşfettiler ve tecrübelerini bizlere eserleriyle bıraktılar. Güzel insanların nasihatleri her Pazar saat 13:15′te Sacit ONAN’ın sunumuyla Radyo Onbeş’te.

  RADYO ONBEŞ’TE SABAH
  Güne başlarken gündemi yakalamak, olaylardan haberdar olmak, gelişmeleri sıcağı sıcağına takip etmek ve tarafsız ve tempolu haberlerle bilgi edinmek sizin de hakkınız Günün ve dünün tüm gelişmelerini, hava ve yol durumunu öğrenmek için Radyo Onbeş’te Sabah’a bekliyoruz Radyo Onbeş’te Sabah Mehmet Zeyd Yıldız’ın ve Mustafa Köten’in sunumuyla hafta içi her sabah saat 07:30′da Radyo Onbeş’te.

  SEMERKAND SOHBETLERİ
  Şifahi bir kültürden geliyoruz ve bu kültürü gelecek kuşaklara sohbetlerle aktarmaya gayret ediyoruz. Hakan Öner ve Yakup Alarçin’in sunumuyla Semerkand Sohbetleri her Cuma saat 20:30 tekrarı pazar saat 20:00′da Radyo Onbeş’te.

  DÜŞE KALKA
  Gündoğumu ile günbatımı arasındaki zamanın yaklaşık iki saatini; hayata, yaşananlara; kendimize biraz uzaktan bakarak geçiriyoruz bu programda. Manzarayı sözcüklerle, samimiyetle resmediyoruz. Gençlerin coşkusu ve saygısının, büyüklerin nasihati ve sevgisinin en rahat ettiği yer burası. Müzeyyen Bulur’un hazırlayıp sunduğu Düşe Kalka Çarşamba ve Perşembe günleri saat 11:05′te Radyo Onbeş’te.

  BUNDAN NE ÇIKAR
  Yeşim Kitapçı’nın hazırlayıp sunduğu Bundan Ne Çıkar programı Pazartesi ve Salı günleri saat 11:05′te Radyo Onbeş’te.

  Semerkand radyo dinlemek için frekanslarınızı bulunduğunuz ile göre ayarlayarak  veya uydu üzerinden ve online canlı olarak dinlemek için sitemiz olan ww.canliradyodinletv.com adresini ziyaret  yüksek kaliteli olarak  dinleyebileceğiniz gibi Akra Fm radyosunu da tercih edebilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet