Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Online Radyo Odtü

  Benzer Radyolar

  Radyo Odtü dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Radyo Odtü dinle, 1995 yılında kurulmuş olan Radyo odtü 103.1 frekanslarından senelere mal olmuş bütün sevilen  müzik parçaları frekanslardan ve internet üzerinden online canlı dinleyebileceğiniz radyo istasyonudur. Sevilen bütün müzik şarkılarını yayınlayan genel içerikli bir rafyodur. Her yaş grubunudan dinleyiciye sahip olan Radyo ODTÜ  jazz klasik ve Rock  tarzı daha ağırlıkta yayın yapmaktadır.
  1996 tarihinden itibaren  internet üzerinden yayın yapan ilk canlı  radyo olarakta bilinmektedir.
  radyo-odtu-dinle
  Radyo Odtü 2003 yılında “Turkish Radios Online Viewers’ Choice Awards 2002” organizasyonunda “En İyi Radyo Web Sitesi Tasarımı” ve “En İyi Teknik Donanımlı Radyo Web Sitesi” dallarında da ödül alan radyoodtu.com.tr, o anda yayında olan şarkı ve program bilgileri ile son 24 saatin şarkı listelerine ulaşılan Türkiye’deki ilk ve tek radyo internet sitesidir.

  Radyoyu dinlemek bir ayrıcalık olarak devam etmektedir. İnternet sitesi üzerinden de bir çok yerden takip edilen radyo son teknolojileride takip ederek kendini güncel tutmş ve dinleyicilerine müzik dışında felsefi  bilim sohbetleri gibi programlarada yer vermektedir.
  Radyo ODTÜ dinleyicilerine tavsiye olarak bir başka radyo kanalı olarakta devlet radyosu trt fm dinle diyebiliriz.

  Radyo Odtü İletişim

  İnönü Bulvarı
  ODTÜ Yerleşkesi
  Yurtlar Bölgesi
  PK 103.1
  Çankaya / Ankara
  Telefon: 0 312 210 30 30
  Faks: 0 312 210 12 77
  İnternet www.radyoodtu.com.tr
  E-Posta: [email protected]
  radyo ottü

  Radyo Odtü Frekansı Frekansları

  103.1 olarak karasal yayın yapmaktadır.İnternet üzerinden dinlemek isteyenler kendi web sitesi veya bulunduğunuz sayfa http://www.canliradyodinletv.com/radyo-odtu/ radyo odtü dinle  linkinden de 7/24 saat kesintisiz olarak dinleyip takip edebilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet