Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Mega

Benzer Radyolar

Radyo Mega dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Mega 105.4 fm frekanslarından İstanbul ve çevresinde yayın yapan farklı şehirlerde farklı frekanslar ile hizmet veren Radyo mega Türkçe pop slow parçalar ile yayınlarını sürdürmektedir. Dinleyici kitlesi olarak her yaştan  kişilerin takip ettiği radyo ulusal olarak kurumsal bir hizmet vermektedir.

megaradyoRadyo Mega 1994 yılında kurulmuş 2007 yılında kendini yenilemiş radyo  tecrübeli çalışan ekibi ile en hit slow ve Türkçe pop müzikler ile sizlerin değerli vakitlerinde arkadaş olmakta  yayın içerisindeki vermiş olduğu haberler ile sizleri güncel bilgilendirmektedir. Türkiye’nin ilk celebrity radyosu olarak isim yapmış bir radyodur. Mega Fm radyonun en büyük özelliklerinden birisi en hit parçaları arka arkaya çalması ve haber olarak müzik haber sunması açısından hep ilklere imza atmış bir radyo istasyonudur.

 

Radyo Mega Frekans

İSTANBUL 105.4
ANKARA 102.6
İZMİR 99.7
KOCAELİ 90.2
ADANA 88.2
ANTALYA 105.1
İZMİT 97.8
TEKİRDAĞ 105.8
BURSA 102.6
TRABZON 96.7
BODRUM 91.1
Radyo Mega Türkiye’de en çok tercih edilen radyo istasynları arasında yer almaktadır ve internet üzerinden takip edeceğiniz radyoyu canliradyodinletv.coms sitesi farkıyla Radyo Mega yı dinleyebilirsinizi kesintisiz  hizmeti ile sizlere  önem vermektedir.

Radyo Mega İletişim

Palanga Caddesi No : 30
Ortaköy/İstanbul/Türkiye
e-Posta: [email protected]
Telefon: (0-212) 258-63-63
Kurumsal (0-212) 259 – 36 – 00 Canlı Yayın

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle