Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yabancı Radyo Line

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Radyo Line dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Line dinle, 99.1 frekanslarından Bursa  ve çevresinde canlı yayın yapan genel olaraktan yabancı müziklere yer veren bir radyo istasyonudur. Frekans haricinde online ve canlı olarak internet sitelerinden de  takip edebilirsiniz. Yabancı müzikler genel olarak Rock, Soul ve Lounge  tarzı müziklere yer vermektedirler.

Radio line dinle

Radio line dinle

Line media gruplarına ait olup Line tvi ile birlikte  yayınlarını kullanmaktadırlar. İlk kurulduğu zamanlar Türkçe pop yayınları yapan radyo daha sonrasında  yabancı  müzik yayını ile yayın hayatına devam etmektedir. Rock müzik alanında başarısını kanıtlamış olan radyo rock fm i de takip ederek rock fm radyonun geniş arşivinden faydalanabilirsiniz.
Radyo line ilk başta yaptığı işi ticari görmeyip yayınladığı müziğin iyi olmasına dinleyicilerinin meemnun kalmasını hedeflemiştir.  Nu-jazz, lounge, soul, rock, reggae, groove, r&b, bossa-nova, latin, soulful tarzı müzikler yer almaktadır.

Radyo Line İletişim

B.E.R.K. Radyo Tv Yayıncılık ve Reklam Tic.San.A.Ş.
Yeni Yalova Yolu 5. Km. No:365 Bursa

Line Media Group 0.224.211 70 90
Radio Line 0.224.211 10 75
Fax 0.224.211 51 53
E-posta info@radioline.fm
Reklam reklam@radioline.fm

Radyo Line Frekans

99.1 frekansından Bursa üzerinde yayın yapmaktadır.Sizlerde yabancı müzik dinlemeyi seviyorsanız sitemizi kullanarak Radyo Line dinleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle