Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yabancı Radyo Line

  Benzer Radyolar

  Radyo Line dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo Line dinle, 99.1 frekanslarından Bursa  ve çevresinde canlı yayın yapan genel olaraktan yabancı müziklere yer veren bir radyo istasyonudur. Frekans haricinde online ve canlı olarak internet sitelerinden de  takip edebilirsiniz. Yabancı müzikler genel olarak Rock, Soul ve Lounge  tarzı müziklere yer vermektedirler.

  Radio line dinle

  Radio line dinle

  Line media gruplarına ait olup Line tvi ile birlikte  yayınlarını kullanmaktadırlar. İlk kurulduğu zamanlar Türkçe pop yayınları yapan radyo daha sonrasında  yabancı  müzik yayını ile yayın hayatına devam etmektedir. Rock müzik alanında başarısını kanıtlamış olan radyo rock fm i de takip ederek rock fm radyonun geniş arşivinden faydalanabilirsiniz.
  Radyo line ilk başta yaptığı işi ticari görmeyip yayınladığı müziğin iyi olmasına dinleyicilerinin meemnun kalmasını hedeflemiştir.  Nu-jazz, lounge, soul, rock, reggae, groove, r&b, bossa-nova, latin, soulful tarzı müzikler yer almaktadır.

  Radyo Line İletişim

  B.E.R.K. Radyo Tv Yayıncılık ve Reklam Tic.San.A.Ş.
  Yeni Yalova Yolu 5. Km. No:365 Bursa

  Line Media Group 0.224.211 70 90
  Radio Line 0.224.211 10 75
  Fax 0.224.211 51 53
  E-posta [email protected]
  Reklam [email protected]

  Radyo Line Frekans

  99.1 frekansından Bursa üzerinde yayın yapmaktadır.Sizlerde yabancı müzik dinlemeyi seviyorsanız sitemizi kullanarak Radyo Line dinleyebilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet