Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Gözde Fm Dinle

  Benzer Radyolar

  Radyo Keşan Fm dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Radyo Keşan dinle, Bir Nefes Sıhhat ve Müziğin Özü programlarıyla öne çıkan canlı Keşan FM, yerel radyo kanallarından biridir. Kanal, sevginin ve güzelliğin sesi sloganı ile Türkçe pop ve slow şarkılara yer vermektedir. Radyo Keşan FM gerek djleri gerekse programları ile halk tarafından çok sevilen kanal, 1993 yılından itibaren yayın yapmaktadır.

  Keşan FM Hangi İle Aittir?

  Edirne’nin Keşan ilçesine ait yerel bir radyo olan Keşan FM, bölge halkı tarafından 24 yıldır dinlenmektedir. Gerek bölgeye ait reklamlar gerekse müzik listesiyle hemen herkesi kendine bağlayan kanal, 88.50 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Ayrıca internet sitesinden dinlemek de mümkündür.

  Keşan FM, müzik programlarının dışında yerel haber bülteni ve Diyanet Saati programları ile hemen herkese hitap etmektedir.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet