Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Jiyan

  Benzer Radyolar

  Radyo Jiyan dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo Jiyan dinle, sizlere Kürtçe olarak yayın yapan yöresel bir radyo oalrak bilinen bir internet radyosudur. Herhangi bir frekansı olmayan radyo  sizlere internet üzerinden ulaşmakta ve istediğiniz heryerden dinleyebileceğiniz güzel bir radyodur.

  jiyan-radyo-fmKürtçe müzik dinlemek isteyenlerin tercih etmiş olduğu jiyan radyoya internet sitesi üzerinden istekte bulunabilirsiniz. Yayın akışı içerisinde  istediğiniz  müziği dinleme imkanı bulabilirsiniz. Radyoyu genel olarak djler tarafından yönetilmektedir.

  Radyo Jiyan Frekansı

  Radyo herhangi bir frekansa sahip değildir.İnternet üzerinden yayın yapan internet radyosu olarak hizmet vermektedir.

  Radyo Jiyan İletişim

  Radyonun kendi sitesinden iletişim forumu harici herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet