Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo İstanbulun sesi

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Radyo İstanbulun sesi dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo İstanbulun sesi dinle, İstanbul şehirinde olan biten ne varsa şehirde yaşayanları bilgilendirme amaçlı kurulmuş bir canlı radyo istasyasyonudur.
Toplumsal sorumluluklara özen gösteren  insan haklarına saygılı, sevgi içerisisinde yayınlarını sürdürmekte olan radyo dini ahlaki değerleri ön planda tutmaktadır.

istanbulun-sesi-radyosuRadyo İstanbul’un sesi her türlü insanı hak ve adaleti savunan bu konuda titiz yayın ilkesine habercilik anlayışına sahip bir radyodur. İstanbul’da İstanbul  radyolarını dinleyen  dinleyiciler için İstanbul fm sizler için  en güzel yayınları ile hizmet vermektedir.

Radyo İstanbulun sesi İletişim

5. Etap Uğur İş Merkezi No:33 Kat:1 Başakşehir / İSTANBUL
Telefon

0212 488 62 00

 

Uydu Frekansı

Türksat 2A Frekans: 11.830 Polarizasyon : Vertical Sembol : 7200 FEC : 5/6

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları


Radyo İstanbulun sesi (3 Yorum)


  1. Leyla dedi ki:

    İyi yayınlar şair söz yazarı duyguların kızından o güzel şiiri olan youtupta leyla özdemir gönül denizim ve vefasız türküsünü istiyoruz ..

  2. Leyla özdemir ( MESAM sanatçı üyesi) dedi ki:

    İyi yayınlar diliyorum ben şair söz yazarı MESAM sanatçı üyesi duyguların kızı Sinoplu kız leyla özdemir youtupta birkaç klibin mevcuttur .örn leyla özdemir gönül denizim ve vefasız kendi sesinden vefasız türküm var ..sizi dinliyorum …hepinizi çok seviyorum ..

  3. cemal ataturk dedi ki:

    yiyin efendiler yiyin cem karaca, cumpadisahiniza iyi dinlemeler

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle