Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Hevi Fm Dinle

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Radyo Hevi dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Hevi dinle, Kürtçe türünde hizmet veren ilk istasyonlardan biri olan canlı radyo Hevi, bu türde öne çıkan İstanbul’un ender adreslerinden biridir. Özellikle kürt halkının benimsediği bir radyo olarak en sevilen kürtçe şarkıları bu adreste bulmak mümkündür. Seviyeli ve kaliteli yayıncılık anlayışı ile dinleyicilerin uzun yıllardır beklediği hizmeti geniş bir kitleye ulaştırmaktadır.

Radyo Hevi Frekans Bilgileri

Kürtçe şarkılara gönül veren herkesin beğeniyle takip edebileceği Radyo Hevi, İstanbul üzerinden 107. 8 adresinden hizmet vermektedir. Kesintisiz radyoculuk amacıyla yola çıkmış olan kurucuları online olarak da pek çok internet adresinden dinlenebilir. Saygın ve profesyonel kimliği ile dinleyicilerine kendini tanıtmayı başarmış olan radyo istasyonu günün her anında kürtçe şarkıların bir numaralı adreslerindendir.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle