Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Fırat FM

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Radyo Fırat FM dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Fırat dinle, Almanya’da yayın yapmakta olan Radyo yöresel müzikler halk müzikleri gibi müzikler ile Kürtçe dilinde yayın yapan bir radyo istasyonudur. İlk etapta denemek amaçlı kurulan radyo daha sonra gelen olumlu tepkiler ile beraber  Almanya yasalarına uygun olaraktan Kürtçe dilinde özgün  müzikler ile dinleyicilerine ulaşan bir radyo istasyonudur.
firat-fm-radyoHiçbir kurum kuruluşa bağlı değidir. Tek kişiye sahip olan radyomuzun amacı  Özgün müzik ve  dinleyicileri tarafsız oarak bilgilendirmek amaçlı kurulmuş bir radyo istasyonudur.  Almanya’da 87.03 fm bandından yayın yapmaktadır. Radyo Fırat amacı büyük bir dinleyici kitlesine ulaşmak ve aynı zamanda internet aracılığı ile sesini Dünya’ya duyurmak olan radyomuzu internet üzerinden de büyük bir kitleyi yakalama peşinde hizmet etmektedir.
Yayın ilkesi ve hizmet kalitesi olarak  tekonolojiyi yakından takip etmekte Virtual Dj programını kullanmaktadır.

Radyo Fırat FM Frekansları

Almanya’da 87.03 frekanslarından  dinlenme imkanı olan Radyo kürtçe dilinde yayın yapmaktadır.

Radyo Fırat FM İletişim

Adres: Cihangir Mh. Şehit Ahmet Çıkmazı No: 48, 34000 Beyoğlu/istanbul, Türkiye
Gsm: 0532 603 36 34 & 0535 615 68 52
Msn: info@firatfm.com
Mail: info@firatfm.net

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle