Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Feza


Radyo Feza

  Benzer Radyolar

  Radyo Feza dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo Feza dinle, 97.4 frekansından dini  programlar ve ilahi tasavvufi müzikler yayınlayan bir radyo kanalıdır. 1996 senesinde kurulan radyo istasyonu yayın hayatına İstop Fm A.Ş.  isim değişikliğine giderek şuandaki ismi olan Radyo Feyza ile günümüze kadar kesintisiz olarak devam etmektedir. 97.4 İstanbul Frekansından yayın yapmakta olan radyo feyza başka yerlerden dinlenme olanağı İnternet sitesinden gerçekleştirmektedir.

  Radyo Feyza Dinle

  Radyo Feyza Dinle

  Yayın akışı olarak dinleyiclerine İslamiyetin gerektirdiklerini belirterek hem akıcı bir yayın akışı ile gem öğretici hem bilgilendirici güzel programları ile yayın yapmaktadır. Bu akıcı bilgilendirici yayınları ile  isim yapmış ve dikkat çeken radyo farklılığını programları ile göstermektedir. Radyo Feyza dinle  diyerek sizleride bu güzel dini içerikli güzel yayın yapan radyo yu tavsiye ediyoruz.

  Türkiye’de bir ilk olan, Kur’an’ı Kerim’in Türkçe Mealini kesintisiz olarak yayın yapmaktadır.
  Radyo Feyza dinlemek için İstanbul 97.4 frekansını eğer istanbul harici bir yerde isenizi şuandaki sayfamızdan kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

  Cenab-ı Allah’dan bu çalışmayı makbul kılmasını diler, Kur’an’ı Kerim Türkçe Mealini hazırlayan Prof. Dr. Suat YILDIRIM Beyefendiye, Meali seslendiren Hayri KÜÇÜKDENİZ Beyefendiye ve Ajans Yıldırım’a katkılarından dolayı teşekkür eder, yayınımızı dinleyenlerin dualarını rica eder, feyiz ve bereket bulmalarını Cenab-ı Allah’dan niyaz ederim.

  Radyo Feza İletişim

  İmtiyaz Sahibi: Mehmet TANRISEVER
  Adres: İstiklal Mah. M.Fevzi Çakmak Cad. No:33 Esenyurt /İstanbul
  Tel: 0 212 689 0550
  Faks: 0 212 689 0082
  e-mail: [email protected]
  Radyomuzda yayınlanan, Prof. Dr. Suat YILDIRIM’ýn hazırladığı, Hayri KÜÇÜKDENİZ’in seslendirdiği Kur’an’ı Kerim’in Türkçe Meal Cd’sini temin etmek için Ajans YILDIRIM ile irtibata geçerseniz Meal Cd’si adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.
  Yetkili: Selim Sırrı KAYA
  Adres: Büyük Reşitpaşa caddesi Yümni iş merkezi No:22/37 Vezneciler/Beyazıt/İstanbul
  Tel: 0532 3943373 – 0212 526 9597 – 0212 475 4704

  Radyo Feza Frekansı

  İstanbul 97.4 frekansından karasal yayınyapmaktadır. Dini içerikli bilgilendirici bir radyo kanalını sizlerinde  en azından bir kaç günlüğüne takip etmenizi tavsiye ediyoruz göreceksiniz ki sizde bu radyodan kopamıyacaksınız. Bu radyo gibi dini yayın yapan  radyo kanalı ise Radyo Habibullah dinlemenizi tavsiye ediyoruz Habibullah radyosu internet üzerinden yayın yapmaktadır.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Radyo Feza (3 Yorum)


  1. savaşşş kar dedi ki:

   Sizlerden Razı olsun.
   Her iki dünyada, bu hizmetiniz
   için sizi çok seviyorum.
   Rabbim de sizleri çok ALLAH RAZI OLSUN

  2. Mustafa Aksu dedi ki:

   YÜCE RABBİM Sizlerden Razı olsun.
   Her iki dünyada, bu hizmetiniz
   için sizi çok seviyorum.
   Rabbim de sizleri çok sevindim.

  3. davut dedi ki:

   ankarada neden karasal yayınınız yok burda biz bu güzel yayına ne zaman kavuşuruz

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet