Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Express

  Benzer Radyolar

  Radyo Express dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo Express dinle, arabesk fantazi parçaları çalan Konya ve çevresi üzerinde 95.4 frekanslarından canlı yayın yapan bir radyo istasyonudur. Express fm 1999 yılında yayın hayatına başlamış olan Radyo hepimizin radyosu sloganı ile  dinleyicilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Kimi zaman canlı kimi zaman dinlendirici huzur veren bir  yayın anlayışı içerisinde  kaliteli prfesyonel çalışanları ile  dinleyicilerini hitap etmektedirler.

  Radyo express dinle

  Radyo express dinle

  Radyo Expres dinledikçe kalitenin ve güzel arabesk ve fantazi şarkıların güzelliğini tekrar anlıyacaksınız. Radyonun Network üzerinden Dünya’ya hitap etmekte ve Türkçe müzikte güçlü bir ses olma yolunda ilerlemektedir. Radyo gece yapmış olduğu özel programlar ile farkını göstermekte ve dinleyicileri radyo başına kitlemektedir.

  Express FM gelişen teknolojie ayak uydurarak devam eden radyodur. Radyoyu internet üzerinde sayfamızdan kalite ses formatıyla kesintisiz olarak 7/24 saat takip edip yorumda bulunabilirsiniz.Bu radyo ya alternatif olarak dinleyebileceğiniz güzel arabes radyo olan radyo mega dinle radyomuzu takip edebiliriz. express fm Sonrasında alternatif olarak takip edeceğiniz radyo Gebze fm i takip edebilirsiniz.

  Radyo Express Konya   İletişim

  Adres: Feritpaşa Mah. Kerkük Cad. Malazgirt Sk. Sema İş Mrk. Kat:5 No: 504 Selçuklu / KONYA
  Telefon: 0332 238 60 20 (pbx)
  Fax: 0332 238 60 23
  E-Posta: [email protected]

  Radyo Express Konya Frekansları

  Konya 95.4 frekanslarından Konya ve çevresinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Konya ve çevre iller harici  internet üzerinden www.canliradyodinletv.com adresinden Radyo Express sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet