Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Eksen

  Benzer Radyolar

  Radyo Eksen dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (4 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo Eksen
  İstanbul’da 96.2 FM ve Radyo Eksen online olarak internet üzerinden canlı yayın yapan bir radyo kanalıdır. 2000 yılından bu yana kesintisiz olarak kaliteli ve çizgisini koruyarak devam etmesi sebebi ile dinleyici kitlesi bir hayli fazla olan bir radyo kanalıdır. Radyo  yayın akışı olarak rock müzik ve Metal müzik ağırlıkta yayın yapmaktadır.

  Radyo Eksen dinle

  Radyo Eksen dinle

  Radyo Eksen Top 40 olarak hazırlamış olduğu sayfasında birbirinden güzel yabancı müziklerin sıralamasını  bulabilirsiniz. En iyi 40 listesini beğeni ve gelen istek parçalarına göre tuttuğu gibi  ayrıcada kendi tarzını gösterereke farklılık oluşturmuş olan bir radyodur. İyi müzik çalmayı kendisine hedef edinmiş olan radyo Türkiye’nin tek modern müzik çalan radyosu diyebiliriz.

  “Az konuşma çok müzik” felsefesini ilke edinen Radyo Eksen Modern Hayatın sesi sloganı ile  yayın programlarını sürdürmektedir.Birçok firma radyonunbu yayın sabit ilkesine güvenerek aktivite ve etkinliklerde sponsor olmuşlardır.
  Konserlere ek olarak, sinema ve müzik festivalleri gibi kültürel organizasyonlarda da yer alan radyo, İstanbul Caz Festivali, H2000 ve IF Film Festivali sponsoru.

  Yabancı müzik konusunda kendini kanıtlamış yayın yapan radyo kanalı olarak takip edebileceğiniz tavsiyede bulunacağımız radyolardan bir tanesi de Radyo voyage takip edebilirsiniz.

  Radyo Eksen İletişim

  Adres: Eski Büyükdere Cad. USO Center 34398 Maslak İstanbul
  Telefonlar: (212) 335 0000 (Santral)
  (212) 335 4035 (Halkla İlişkiler)
  (212) 335 4456 (Reklam)
  (212) 335 4722 (Reklam)
  (212) 335 0088 (Fax)
  E-Mail: [email protected]

  Radyo Eksen Frekans

  İstanbul’da 96.2 FM  frekansından yayın yapmaktadır.İstanbul harici bir yerden dinlemek isteyenler Radyo Eksen online olarak sayfamızdan kesintisiz yüksek ses kalitesi ile dinleyebilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Radyo Eksen (3 Yorum)


  1. serdar dedi ki:

   mustafa küçük

  2. ersin durmuş dedi ki:

   selam ben ersin durmuş sıradaki şarkıyı tüm eskişehirlilere gelsin

  3. ahmet dedi ki:

   hareketli müziklerden istediğimi her zaman dinleyebildiğim tek radyo saatlere göre yabancı müziklere yön vermenizde harika görünüyor..

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet