Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Dumlupınar

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Radyo Dumlupınar dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Dumlupınar dinle, 2004 yılında kurulmuş üniversiteye bağlı bir radyo istasyonudur. Radyo dumlupınar fm  dinlemek için Kütahya 99.1 frekansı ve internet üzerinden canlı online dinleyebileceğiniz radyodur. Genel yayın olaraktan karışık bir müzik çalma anlayışı vardır. Bu karışık Müzikler içinde ağırlıklı olarak Türkçe Pop Rock ve yabancı parçlar yer almaktadır.

radyo-dumlupinar-dinle-canl Dumlupınar Üniversitesi altında yayın yapan  Kütahya’ya kendini duyurmuş ve tüm şehire hitap eden bir radyodur.  99.1 frekansını açmanız yeterlidir. Kütahya ve çevresinde değilseniz İnternet üzerinden kendi istesinden veya burdan kesintisiz olarak  dinleyebileceğiniz güzel bir radyodur.

Radyo Dumlupınar gibi üniversiteye bağlı olan bir başka radyo istasyonu olarakta sizlere Radyo Odtü dinlemenizi tavsiye edebiliriz. ulusal olarak yayın yapan Radyo Alem fm de sizlerin pop slow müzik alanında bütün beklentilerinize cevap verecek Alem fm radyosudur.

Radyo Dumlupınar İletişim

Telefon: +(90) 274 265 2323 / +(90) 274 265 2324
Email: iletisim@radyodumlupinar.com
Adres: Tavşanlı Yolu 10. KM Dumlupınar Üniversitesi Rektörlük 2. Kat Merkez / Kütahya

Radyo Dumlupınar FM Frekansları

Radyo Dumlupinar fm kütahya ve çevresinde 99.1 frekanslarından yayın yapan bir radyo olup internet üzerindende sürekli olarak www.canliradyodinletv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları


Radyo Dumlupınar (3 Yorum)


  1. admin dedi ki:

    Dumlupınar Yayın linki yenilenmiştir. İyi dinlemeler dileriz

  2. sude kurtulmuş dedi ki:

    gizeme ablama sevgiler onu çok seviyoruz:)

  3. birdost:) dedi ki:

    serhata sevgiler 🙂

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle