Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Dejavu

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Radyo Dejavu dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Radyo Dejavu, nostaljik yayın yapan 70 li 80 li özellikle 90 lı yılların en güzel hit almış vazgeçilmez parçalarını sizlere unutturmadığı gibi sizleri eskilere taşıyor tatlı ve tatlı açı hatıralar arasına girmenize yol açıyor. Radyo dejawu nostalji müzikleri çalan herhangi bir frekansı olmayan  internet üzerinden  yayın yapıp dinleyicilerine ulaşan  büyüme yolunda ilerleyen bir radyodur.
Radyo dejawu kendi sitesinde 80 lerin 90 ların ayrı ayrı top 20 sini ve top 40 listesi oluşturmaktadır.

canli-dejavu-radyo-dinle Radyo Dejawu dinle

Radyo Dejavu İletişim

Tüm mesajlarınız için info@radyodejavu.com

Formu doldurarak Radyoya görüş/öneri yada Radyo Dejavu’da dinlemek istediğiniz sanatçı veya parça isimlerini iletebilirsiniz.

Radyo Dejavu FM Frekansları

Radyo dejawu herhangi bir frekansa sahip değildir. Sadece internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır.Bu sayfamızdan  7/24 saat  boyunca kesintisiz olarak  online radyoyu takip ederbilir mail adresinden istekte bulunabilirsiniz.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları


Radyo Dejavu (3 Yorum)


  1. mehmet kaplan dedi ki:

    tebrikler sonsuza kadar çok güzel

  2. gülter dedi ki:

    Hümeyra………..sessiz gemi 🙂

  3. mehmet dedi ki:

    grup vitamin sen yoksun ya

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle