Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Birzamanlar

  Benzer Radyolar

  Radyo Birzamanlar dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (8 votes, average: 3,50 out of 5)
  Loading...

  Radyo Birzamanlar karışık müzik yayınları yapan frekansı bulunmayan internet üzerinden yayın yapan bir radyodur. Radyo bir zamanlar internet üzerinden canlı online dinleyebileceğiniz bir internet sitesidir. Radyonun geçmiş olarak 2007 yılında kurulmasını öz önüne alırsak tecrübeli bir kadro ile kesintisiz olarak yayın hayatına devam eden  internet radyoculugunda  başarı sağlamış güzel bir radyodur.

  Radyo Birzamanlar da önceden hem müzik dinlenirken hemde sohbet ortamı bulunmaktaydı ama 2009 yılında sohbt olayı tamamen kaldırılarak sadece radyo olayına ağırlık göstermiş, sohbetten gelen sözlü ve yazılı saldırılarıda engellemiş bulunmaktadır.  Radyo iki kardeşin Ankara’da bu internet radyosunu kurmasıyla başlamış hala sizin isteklerinize ve sevdiğiniz müzikleri yayınlayarak yayın hayatına devam etmektedir.

  birzamanlar fmHer türlü parça isteklerinizi sitelerimiz de bulunan iletişim panelinden veya [email protected] mail adresimizden bizlere bildirebilirsiniz.
  Radyo bir zamanlar haricinde sizlere başka bir radyo önerecek olursak Müjde FM Nostalji dinleyebilirsiniz

  Radyo Birzamanlar İletişim

  Adres: Rüzgarlı Sokak No: 16/53 Ulus Ankara Altındağ – Ankara 06030 Türkiye
  e-Posta: [email protected]
  Telefon: 0546 481 50 88
  Cep Telefonu Numarası: 0 533 366 63 84

  Radyo Birzamanlar FM Frekansları

  Herhangi bir frekansa sahip değildir.İnternet üzerinden  yayın yapan online dinleyebileceğiniz bir radyo hizmeti veren internet sitesidir.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Radyo Birzamanlar (2 Yorum)


  1. arzu dedi ki:

   ikimiz bir fidanın güller açan dalıyızı çalarsanız sevinirım

  2. beren dedi ki:

   dinlemesi çok keyifli

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet