Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Bilkent Canlı

  Benzer Radyolar

  Radyo Bilkent dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Radyo Bilkent dinle, Ankara üzerinden 96.6 frekanslarından yabancı müzik türleri dalında yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyo harici internet üzerinden de canlı online takip edebileceğiniz bu radyo genelde yabancı müzik türlerinden Rock ve rap tarzı müzklere yer vermektedir.

  Radyo Bilkent Dinle

  Radyo Bilkent Dinle

  Kendi belirlemiş olduğu top 40 ve top 20 listeleri ile de bir çok kişi tarafından takip edilmektedir. Genel dinleyici kitlesi olarak genç bir kesime hitap eden  Radyo Bilkent 1995 yılında kurulmuş İçinizden gelen sesi dinlemeye devam edin sloganı ile günümüze kadar devam eden Ankarada dinlenme oranı yüksek bir radyo kanalıdır.
  Bilkent fm yabancı müzik severlere hitap eden  yabancı müzik dünyasını yakından takip  ederek dinleyicillerine yüksek ses kalitesi ile dinlemeleri için sunmaktadır. Radyo dinleyicileri ağırlıklı müzik anlayışı olarak Rock, R&B, Hip Hop, Pop, Caz ve Klasik Müzik tarzındaki müzikleri çok daha fazla dinleme imkanı bulmaktadır.
  Radyo Bilkent tarzı yabancı müzik yayınları yapan bir başka radyo ise yabancı Caz tarzı müzikleri ile Radyo Mood sizlere önerebiliriz.

  Radyo Bilkent İletişim

  Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs
  Rektörlük Binasi, 6. Kat
  06800 Bilkent, ANKARA
  Telefon: 0312 290 24 34
  Faks: 0312 290 23 03

  Radyo Bilkent Frekans

  Ankara ve çevresinde  96.6 frekansından  dinleyicileri ile buluşmaktadır. Alternatif olarak internet üzerinden nerde olursanız olun dinlenme imkanı bulunan Radyo Bilkent oluşturmuş olduğu top list 40 ve 20 ile dinleyicilerinden büyük beğeni kazanmıştır.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet