Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Barış

  Benzer Radyolar

  Radyo Barış dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (3 votes, average: 4,67 out of 5)
  Loading...

  Radyo Barış dinle,103.0 Tunceli ve civaar şehirlerine yayın yapan  Bir radyo istasyonudur. Yayın ilkesi olarak Türk ve halk müzik türünde yayınlar yapmaktadır. Tunceli ve civar bölgelerinde bir hayli dinlenme oranı yüksek bir radyodur. 2005 yılında yayın hayatına başlamış olan Radyo Barış kesintisiz olarak günümüze kadar  sürekli kesintisiz olarak devam etmektedir. Tunceli’nin ilk özel radyosudur ve Tunceli merkezden yayın yapmaktadır.

  Radyo barış dinle

  Radyo barış dinle

  Radyo barış yayınladığı müzik yayınları haricinde yaptığı özel programlarda dikkat çekmektedir. Şimdiye kadar ağırlamış olduğu konukları  ulusal sanatçılar, siyasetçiler, bürokratlar, sivil toplum örgütlerininden birçok kişiyi stüdyolarından ağırlamış ve programlarda konuşmacıkonuk olarak yer almışlardır.

  Barış Fm dinlemek için frekanslarınızı 103.0 frekansına ayarlamanız yeterli olacaktır. Radyo frekansınıdan dinleyemeyenler için radyonun sitesinden takip edebilirsiniz ve bulunduğunuz sayfayı yenileyebilirsiniz.

  Halk müziği tarzı yayın yapan radyolardan bir tanesini sizlere önerecek olursak Türk Radyo yu takip edebilirsiniz türkü halk müziğinde doyum noktasına ulaşırsınız.

  Radyo barış İletişim

  ADRES: Moğultay Mahallesi Kıbrıs Sokak Yılmaz Apartmanı
  Kat:1 No:1
  TUNCELİ

  e-Posta:     [email protected]
  Telefon:     0428 212 12 12 -212 30 31
  Belgegeçer:     0428 212 11 90

  Bilgi:     [email protected]

  Radyo Barış Frekansı

  Radyo Barış 103.0 frekansından Tunceli ve çevresinde dinleme imkanınız vardır. Bu frekanstan  ulaşamayanlar için online  olarak internet üzerinden dinleyebilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Radyo Barış (2 Yorum)


  1. Ülküm Erulaş dedi ki:

   Harikasın güzel Emek.türkülerin ve sen tam bir bütünsünüz

  2. hüsamettin yılmaz dedi ki:

   iyi yayınlar.
   Ruhi Su ve Bu yıl bu dağların karı erimez.
   yoksa ne varsa.

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet