Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo A

  Benzer Radyolar

  Radyo A dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo A dinle, Eşkişehir ve çevresinde yayın yapmakta olan radyo Anadolu üniversitesine bağlı olarak yayın yapmaktadır. Yayın ilkesi olarak yabancı müziklere yer veren radyo A  Yayın kalitesi olarak ilkerinden şaşmayan bir prensip içerisinde  devam eden bir radyodur. Eskişehir ve çevresinde

  aradyo

  Eskişehir üzerinden yabancı müzik türünde yayın yapmaktadır. Oldukça eski bir radyo olan A radyo, kaliteli yayınlar yapmaya ara vermiyor. Kullanıcıları için en güzel yabancı müzikleri onlarlar paylaşmaktadır. Güncel yabancı müziklerden eskilere doğru yolculuk yapan radyo a, yabancı müzik severler tarafından sıklıkla dinlenmektedir. Radyo A dinleyin 101.7 frekanslarından yayın yapan radyo internet üzerinden de dinlenme imkanı bulunmaktadır.

  1998 yılında kurulan radyo Anadolu Üniversitesi bünyesinde kurulduğu için bilgi eğitim içeriklerinin yanı sıra  gençlere hitap eden bir radyo olarak bilinmektedir. Radyo A nın sloganı Kentin En genç Sesi olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz olarak yayın yapan radyo  günün birçok zamanında canlı yayınlar yapmaktadır. Kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu hot list ile en çok dinlene ve sevilen parçaları sıralamış ve dinleyicilerini yabancı müzik konusunda ciddi bir hizmet vermektedir.

  Radyo A yabancı müzik yanı sıra Türkçe müziklere de yer vermektedir. Müziklerin yanı sıra eğitim içerikli programlar
  haber içerikleri gibi yayınlar ile de radyo dinleyicilerini bilgilendirmekte ve güncel haberler ile  Dünyada ve ülkemizde olan olayları aktarmaktadır.

  Radyo A Frekansı :

  101.7  frekansı ile Eskişehir ve çevresinde yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden de istediğiniz yerden kesintisiz olarak takip etme fırsatınız bulunmaktadır.

  Radyo A  İletişim

  Adres : Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Medya Merkezi Zemin Kat ESKİŞEHİR
  Telefon & Fax : 0 (222) 335 0 333
  E-Maii : [email protected]
  Radyo A Web: www.radyoa.anadolu.edu.tr

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet