Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo 7 Nostalji

  Benzer Radyolar

  Radyo 7 Nostalji dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 1,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo 7 Nostalji dinle, radyonunda isminden anlaşılacağı gibi sadece nostalji parçalar üzerine kurulmuş internet üzerinden canlı yayın yapan radyo 7 bünyesinde bulunan bir internet radyosudur. Geçmişte hit yapmış sevilerek dinlenen parçaları tekrardan sizlere sunan  radyo bu alanda başarılı bir  yayın sürdürmektedir.
  7radyo-nostaljiRadyo 7 Nostalji dinleyicileri her yaş grubunda bulunan radyoyu dinleyenlerin çogu bildikleri parçalar ile geçmişi hatırlamakta  parçayı hiç dinlemeyenler ise   geçmişin   müzik anlayışını görmektedir. Radyonun büyük bir arşivi bulunmaktadır ve  80 li 90 lı yıllar gibi  daha eski parçalarada yer veren radyoda Muazzez Türün, Erkan Ocaklı gibi isimleri dinleme imkanınız bulunmaktadır.
  Radyo 7 bünyesinde faliyet gösteren radyo kurumsal bir yayın ve ciddi profesyonel bir yayın ile işini önemseyen bir kadro ile sizlere hizmet vermektedir.

   

  Radyo 7 Nostalji FM Frekansları

  Sadece internet yayını olduğu için frekans bilgisi veremiyoruz. Dilerseniz sayfamızı bir yere not edip daha sonra dinlemek için ziyaret edebilirsiniz.

  Radyo 7 Nostalji İletişim

  Telefon: 0212 437 84 84
  Faks 0212 437 85 82
  Rezervasyon Faks: 0212 437 85 81
  E-Posta: [email protected]
  Adres: Otakçılar Cad. No:78 34030 Eyüp / İstanbul

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Radyo 7 Nostalji (1 Yorum)


  1. Oğuz dedi ki:

   Dünyada bir kız sevdim oda sen sin be güzelim irem

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet