Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo 52 Fm Dinle

Radyo 52 Fm dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo 52 dinle, yerel kanallar arasında en çok dinlenenlerden biridir. 52 fm dinle bölgesine ait haberleri, spor gündemini merak eden her radyo dinleyicisi Radyo 52 ile Ordu civarını takip edebilir. Uzun süredir Ordu merkezden yayın yapan kanal aynı zamanda kendi bölgesine dair reklamlara da yer vermektedir. Çok müzik sloganıyla yayın hayatına devam eden Radyo 52 Karadeniz bölgesinde pek çok ilde dinlenmektedir.

Radyo 52 Hangi Frekansta Yer Almaktadır?

Ordu merkezli Radyo 52 kanalı, 97.3 frekansından karasal yayın yapmaktadır. Bunun dışında kendi resmi web sitesinden ulaşmanız da mümkündür. Dilek, istek ve şikâyetlerinizi Radyo 52 resmi internet sitesinden ulaştırmanız mümkündür. Ordu ve müziğe dair her şey Radyo 52’de.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle