Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo 16

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Radyo 16 dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo 16 dinle, 96.3 frekansından Bursa ve çevresinde canlı yayın yapan radyo genel olarak Türkçe müziklerden pop ve slow parçalar ile yayın hayatını sürdürmektedir. 1993 yılından bu yana sizlere profesyonel bir hizmet veren radyo 16 istikrarlı çalışan ekibi ile  en güzel yayınları yapan bir radyo istasyonu olarak yayınlarını sürdürmektedir.

16radyoBursa ve çevresinde geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo,gelen isteklere verdiği önemi sayesinde farklı bir saygınlık kazanmış ve dinleyicileri radyoya sadık bir şekilde sürekli olarak takip etmektedirler.

Radyo 16 hem dinleyicilerine hemde reklam veren ulusal ve yerel firmalara karşı bir güven vermiş olarak yayın ilkesindeki titiziliği ile bilinmektedir. Yayınlarına göstermiş oldukları özenden profesyonellikten hiçbir zaman taviz vermemişler ve bu ilkede devam etmektedirler.

Radyo 16 FM Frekansları

96.3 frekanslarından Bursa ve çevresinde yayın yapan radyoyu internet üzerinden kesintisiz  dinleme imkanınız bulunmaktadır.

Radyo 16 İletişim

E-posta: bilgi@radyo16.com.tr
Telefon: 0224 329 87 87 – 0224 326 26 16
Şirket Ünvanı: RADYO 16 FM İLETİŞİM A.Ş.
Yazışma Adresi: B – Blok K:3 D:3 Nilüfer / Bursa / Türkiye
Uğur KAYNAK – Reklam Koordinatörü

Bursa’dan 96.3 FM frekansı ile uydu aracılığıyla karasal yayın dinleyicilerine ulaşmaktadır. Eğer radyoyu karasal yayından dinleme imkanınız yoksa, bu sayfamızı ziyaret ederek online Radyo 16 dinleyip, takip edebilirsiniz.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları


Radyo 16 (1 Yorum)


  1. ceyda dedi ki:

    Iyi yayınlar kolay gelsin abi

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle