Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Olay

  Benzer Radyolar

  Olay FM dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo Olay dinle, 90.5 frekanslarından Türkçe pop ve Rock müziklerinde yayın yapana ve internet üzerinden rahatça canlı online olarak dinleyebileceğiniz 1995 yılında kurulmuş  Bursa Güney marmara  bölgesinde yayın yapana bir radyo istasyonudur. Ayrıca uydu yayınında bulunan Olay fm dinle internet üzerinde de tüm dünya ya sesini duyurmaktadır.
  Olay FM radyosunun düşünce ve savunduğu hukuk devleti ve laik düzeni ilk başta savunmaktadır. Türkiye’nin gündeminide dinleyicilere duyuran olay  fm haber konusunda doğruyu tarafsızlığı ilk başta  yayın ilkesinde bulundurmaktadır. Olay Fm dinle 24 saat boyunca canlı yayın yapmakta olup en sıcak gündemi takip edebileceğinizi güzel bir radyo istasyonudur.

  canli-olay-radyo-dinleRadyo Olay müzik yayınları içerisinde düzgün seviyeli programları haber içerikli programları  ve akılcı programlarla dinleyicileri sıkmadan bilgi içerikli programlara yer vermekte ve reklam konusunda tercih edilen radyo istasyonları arasında yer almaktadır. Bu haber ve yayın anlayışı ile dikkat çekmiş radyo istasyonu bir hayli tercih edilmekte ve dinlenmekte olan bir radyodur.

  Müzik konusunda ağırlıklı olarka pop hit parçalara yer vermektedir .Bu yayınları sayesinde genç kesimi haber ve programları ile orta yaş kesimin dinlemesini sağlamıştır. Teknolojide  yakından takip ederek  reklam stüdyoları ile de reklam hazırlamakta  yayın kalitesini teknolojiden istifade ederek 1.kalitede  yayın ve donanıma sahip olan bir radyodur.

  Çağdaş – kentli yayıncılık anlayışıyla, gündemdeki konu ve konuklarıyla, 24 saat canlı yayınıyla sizinle.
  Olay FM İletişim
  Ankara Yolu 11.Km Gürsu Kavşağı Bursa – Turkey
  Tel: + 90 224 331 70 50 – Fax: + 90 224 331 70 53
  [email protected]
  Olay FM resmi internet sitesi burasıdır.

  Olay Fm Uydu Frekansları

  Frekans: 11007 Polarizasyon: Vertical SymbolRate: 2950 FEC: 5/6 Audio PID: 629 Uydu: Türksat 3A Kapsama: Batı Yayın Türü: Radyo

  Olay FM Frekans

  90.5 frekanslarından karasal yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur.Dilerseniz ve ortam gereği internet üzerinden dinlemek isteyenler için online canlı dinleyebilecekleri  Olay Fm dinle linkinden kesintisiz olarak  takip edebilir yorumda bulunabilirsiniz. Olay fm dinlemek bir olaydir.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Olay FM (2 Yorum)


  1. BABA SERKAN dedi ki:

   Slm bu radyoya kendimi üye yapmam için ne gibi bir yol izlemem lağzım bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim telden 05348598096 bekliyorum iyi yayınlar

  2. ümmü dedi ki:

   mutlu bir ömür için kendime irem dericiden kalbimin tek sahibini istiyorum ..iyi yayınlar…

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet