Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Kapadokya Fm Dinle

Radyo Dinle

Nevşehir Kapadokya FM dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Kapadokya FM dinle, Nevşehir merkezli radyolardan biri olan Kapadokya FM, tüm müzik türlerini bünyesinde bulunduran kanallar arasında yer almaktadır. Bölgesinin en sevilen kanallarından biri olan Kapadokya FM aynı zamanda yerel tanıtımların da yoğun olarak yapıldığı bir kanaldır. Belli standartlara sahip, kaliteli ve donanımlı program içeriğini barındıran Kapadokya FM, çok amaçlı hizmet sağlamaktadır.

Kapadokya FM Hangi Frekansta Hizmet Vermektedir?

Kapadokya FM, Nevşehir ve civarında 94.5 frekansı ile hizmet vermektedir. Karasal yayının yanı sıra web sitesi üzerinden de dinleyebilmeniz mümkündür. İsteklerinizi, şikâyet veya reklam taleplerinizi e-mail adresinden ulaştırabilirsiniz. Kapadokya FM, yerel halkının yanında şehre turistik gezi için gelen binlerce kişi tarafından da en sevilen kanallardan biridir.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle