Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Müjde FM Nostalji

dejavu

  Benzer Radyolar

  Müjde FM Nostalji dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (3 votes, average: 2,33 out of 5)
  Loading...

  Müjde FM Nostalji dinle, 89.6 frekanslarından istanbul ve Marmara çevresinde yayın yapmakta olan tecrübeli nostalji ve Türk sanat müziği dalında yayınlar yapan internet üzerinden de online olarak canlı takip edebileceğiniz bir radyo istasyonudur. Müjde FM Nostalji uydu frekansı karasal  frekansı ve internet web site ile dinleyicilerine kaliteli bir hizmet sunmakta olan  1993 yılında Türkiye’nin ilk 5.özel radyosu olarakta bilinmektedir.

  mujde-radyo-dinleNostalji yayın merkezi İstanbul Kadiköy de bulunmaktadır. 25 kw yayın gücü ile dinleyicilerine kaliteli ses düzeyinde ulaşmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve teknolojiyi yakından takip ederek kendisini yenileyen dinlemek bir ayrıcalık olarak görmekteyiz.

  Müjde fm gibi kaliteli  tms yayınları yapmakta olan radyo istasyonlarından tavsiye edebileceğimiz bir başka radyo istasyonuda Uludağ fm radyosunu internet ve karasal dinleyebileceğiniz güzel bir radyodur. Türk sanat müziği severler için güzel bir radyo olan Uludağ fm i takip ederekte bir birinden güzel müzikler dinleyeceksiniz.

  Müjde FM Nostalji Radyo İletişim

  Adres: Osmanağa Mah. Vişne Sk. No:4 Fazlıoğlu Medya Merkezi Kadıköy – İSTANBUL
  Telefon: (0216) 418 58 70
  Fax: (0216) 346 96 08

  Müjde FM Nostalji Radyo Frekansları

  Müjde FM Radyosu 89.6

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet