Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Max Fm Canlı

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Max FM dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Max FM dinle, Rock türünde şarkılar çalan Ankara ve çevresinde  95.8  frekanslarından ve internet üzerinden online canlı olarak dinleyebileceğiniz radyosu değerli rock severlere hizmet vermekte olan bir radyo istasyonudur. Radyo KBN grub içerisinde yabancı rock müzik türleri yayınlayan radyodur.

Radyonun yayın akışı  yayınladığı müzik türleri yabancı müzik üzerine olmakla beraber ağırlıklı olarak Rock olmakla beraber akustik pop rock  dinleyicilerini bir araya getiren  radyo istasyonudur. Dinleyicileri yabancı müzik parçaları dinledikleri gibi haftalık yayın akışı içerisinde değişik çeşitlerde programlarda sunan Max FM dinleyicilerine değişik şekillerde  hizmet vermektedir.
max-fm-dinle-canliMax FM Türkiye’nin başkenti Ankara da yayın yaparak Ankara’lılara değişik şekillerde hizmet vermektedir. Ankara haberleri hava durumları  ekonomi gibi programlar ile dinleyicilerini gündemden uzak tutmamaktadır.
Max Fm gibi yabancı yayın yapan radyolardan bir  başka radyo tavsiyesinde bulunacak olursak sizlere önereceğimiz güzel bir radyo olan Radyo babylon radyo dinleyebilirsiniz.

Max FM İletişim

Telefon: 0312 419 99 99 (pbx)
Faks: 0312 4170194
E-posta: info@maxfm.com.tr
Reklam rezarvasyonu için 0312 419 31 85 numaralı telefonu arayınız.
E-posta: reklam@maxfm.com.tr

Max FM Frekansı

Max fm dinleyebileceğiniz gibi 95.8 frekanslarından  Ankara ve çevresinden dinleyebileceğiniz bir radyo istasyonudur.

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları


Max FM (1 Yorum)


  1. Oya Çıldır dedi ki:

    Merhabalar,
    keyifle dinliyorum. Bir yandan dinliyorum, bir yandan çalışıyorum. Enerji veriyor.
    Teşekkürler

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle