Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Makam Radyo

Dinlemek için PLAY tuşuna basınız

http://17733.live.streamtheworld.com/MAKAM_SC?hash=1509886903613

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Makam Radyo dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Makam dinle, internet üzerinden yayın yapan herhangi bir frekansı olmayan Makam radyo sizlere en güzel Türk sanat müziği parçalarını dinletmekte ve bu alanda beğeni toplamış ve takipçisi olan bir internet radyosudur. Yayın ilkesi olarak TMS  parçaları çalan radyonun müzik kontrolu de dinleycinini elinde bulunmaktadır.
makamradyo
Makam Radyo bir özelliği  çalan parçaları  oylayabiliyorsunuz  ve roketleme imkanınız bulunmaktadır. Bu özelliği ile istemediğiniz müzikler bir daha dinlemiyor sevdiğin müziklere oy vererek o parçayı üst sıralara taşıma imkanınız bulunmaktadır. Bir nevi dinlemek istediğiniz müzikleri seçebiliyorsunuz radyonun yayın kontrolünü elinizde bulunduruyorsunuz.

Makam Radyo FM Frekansları

Makam radyo herhangi bir frekansa sahip değildir.

Makam Radyo İletişim

Telefon: +90 212 368 62 00
Email: iletisim@karnaval.com
Reklam: reklam@karnaval.com

Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle