Online Canlı Radyo dinle

Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Lalegül FM

dinliyorsunuz…

Benzer Radyolar

Lalegül FM

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (5 Oy, Ortalama: 4,20 5)
Loading...Loading...

88.4 frekanslarından İstanbul’da yayın yapan dini içerikli  dinleyici kitlesi oldukça yüksek radyo kanallarından bir tanesidir. Dinleyicilerine tasavvufi müzikler ilahiler  ve özellikle  islami içerikli programları ile  yayın yaparak dinleyicilerini dini yönde kuvvetlendirmek bilinçlendirmeyi amaç edinmiştir. İslam açısından bir müslümanın bilmesi gereken bir çok şeyi bu radyo ile kazanacağınıza inanıyoruz.
Gönlülleri kazanmak için burdayız sloganı ile yola çıkan radyo  hem sizlere İslamiyetle ilgili bişeyler öğrenmek için hemde yeni çıkan ilahi ve tasavvuf müziklerini dinletmek adına vazgeçilmeyecek bir radyo kanalı olmuştur. Lalegül fm radyosununu ayrıcalıklarını dinledikçe farkedeceksiniz vazgeçemiyeceğiniz bir radyonuz olcaktır.

radyo-lale-gul-fmDini içerikli islamiyet hakındabilgiler veren bir çok radyo kanalından sevdiğiniz bir tanesini sürekli olarak dinlemenizi tavsiye ederiz. Lalegül fm radyosundan hariç internet  ve frekans ile dinleyebileceğiniz bir başka radyo kanalı ise Dolunay Fm radyosunu dinleyebilirsiniz.

Lalegül FM İletişim

Fevzi çakmak mahallesi osman gazi caddesi yılmazer işmerkezi 2/1 kat 4 no 41/ 42
TEL : (0212) 621 11 15
bilgi@lalegulfm.com

Lalegül FM Frekansı Frekansları

İstanbul Frekans :88.4

Lalegül Uydu Frekans : TURKSAT 3-A 12653 SEMBOL 4444 YATAY

Dini içerikli islami bilgileri her fırsatta  ön plana alarak değerli dinleyicilerine katkıda bulunmaya çalışan  harika özverili bir radyo kanalıdır. www.canliradyodinletv.com sizlere en kaliteli ses oranı ve kesintisiz yaını ile  hizmet vermeye çalışmatadır.  LaleGül fm dinle  linkinden sayfayı yenileyebilirsiniz.

Lalegül FM Hakkında Yapılan Yorumlar

Kategoriler

Son Yorumlar

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için Radyo dinlemek için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.

online canlı radyo dinle

Online Radyo Dinle