Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Kastamonu FM

Benzer Radyolar

Kastamonu FM dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Kastamonu dinle, Arabesk fantazi türündeki müzikler ile yayın hayatını sürdüren radyo Kastamonu ve çevresinde 105.0 frekanslarından yayın yapmatadır. Her ne kadar genelde arabesk türü müzikler ile yayın yapmata olsa bile yayın süresi içerisinde gün içinde halk müziği ve yöresel müzikler ile de dinleyicilerini güzel müzik şöleni sunmayı bilen bir radyodur.

kastamonufm-radyosuKastamonu fm radyosu arabesk müzik konusunda geniş bir arşive sahip olarak sizlere   hizmet etmektedir. Gün içerisindeki haberleri de sizlere anlık  sunmakta olan radyo Kastamonu ilinde bir hayli popüler olarak dinlenmektedir. 3834 e kısa mesaj atarak radyo dan istek parça isteklerinde bulunabilirsiniz.

Kastamonu FM Frekansı

Kastamonu FM Kastamonu ve çevresinde 105.0 frekanslarından yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden  kesintisiz olarak istediğinz yerden takip edebileceğiniz radyodur.

Kastamonu FM İletişim

KASTAMONU FM Yayın ve Reklamcılık A.Ş.

0 366 214 76 13 – 0 366 214 09 98 0544 748 32 26

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 


Kastamonu FM (1 Yorum)


  1. ferdikarabacak dedi ki:

    tüm kocaeliler adına siz kastomu ekibine teşekkür ederiz

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle