Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo İTÜ canlı

  Benzer Radyolar

  İTÜ Radyo dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (3 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Radyo itu dinle, İstanbul 103.8 frekanslarından Klasik batı ağırlıklı ve Rock Caz müziklerinini seçkin ve özel  parçalarına yayın hayatında yer veren oldukça  eski bir kurluş tarihi bulunan bir radyo istasyonudur. İtü radyo ilk üniversite radyosu olarak 1995 yılında yayın hayatına başlamıştır ancak 1953 yılında kurulan İtü -tv deneme ayınları bulunmaktadır ve  bu deneme yayınları sonrasında  Trt ‘ye de hizmet vermiştir. Ancak trt kanunları ile  itü -tv yayınlarına son verilmiştir. Daha sonrasından 1995 yılında  tam olarak  frekans üzerinden  yayın hayatına başlamıştır.

  itü radyo dinle

  İTÜ Radyo Klasik batı  tarzı müzikler caz ve Rock  olmak üzerine yayınlarında ağırlıklı olarak yer veren bir radyodur. özenle seçilen bu müzikleri  severek dinleyeceğinizi  düşünüyoruz.

  Radyoculugun öncülüğünü yapan İtü radyo 1945 yılında kurulmuş ve düzenli oalrak yayın hayatına girmiştir. 1954 yılında frekans modülünde 1971 yılında fm stereo yayını hayatına geçmiştir. Geçmişten günümüze kadar  eğitimsel ve kültürel anlamda yayın hayatına devam eden radyo sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
  Caz ve Rock müzikleri dalında yabancı olarak hizmet veren dünya klasikleri parçaları çalan Radio Paradise  radyosunuda dinlemenizi tavsiye ederiz.

  İTÜ Radyo İletişim

  İTÜ Ayazağa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi
  3. kat Oda no:3308 Maslak İstanbul
  Tel/Fax: +90-212-2853696
  E-mail: calkivik [et] itu.edu.tr

  İTÜ Radyo Frekans

  İstanbul 103.8 (frekanslarından Klasik batı caz ve Rock müzikleri  ağırlıkta yayın yapan radyoy sitemizden de kesintisiz olarak takip edebilir canlı radyo dinle imkanı ile  güzel vakit geçirebilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  İTÜ Radyo (3 Yorum)


  1. Cengiz Varlı dedi ki:

   Radyonuzu kullanırken açılan ekran sayfasında, çalınan parçanın ismini gösteren pencere kısmen kapatılmış. Bu pencereyi açığa çıkarmak mümkün değil mi?
   Saygılar

  2. Cengiz Varlı dedi ki:

   Yayınlarınız çok güzel. Özellikle klasik müzik…
   Sağolun,

   (Eski bir İTÜ’lü)

  3. ORHAN CEVAT AKYÜZ dedi ki:

   işte çok şirin güzel bi radyo buldum.

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet