Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

İnternet Radyoları

Online radyo dinleme kültürü teknolojinin ilerlemesi gelişmesi ile birlikte radyo dinleme şekli değişmiştir ve günümüzde herkesin evinde bilgisayar bulunmaktadır. Evdeki bilgisayarlardan da ziyade online radyo dinlemek için cebimizdeki telefon kullandığımız ipad laptop netbook ve bun benzer ufacık cihazlarla bile artol online radyo dinleyebilmekteyiz.

online-radyoBütün istediğimiz radyo kanlalarını canlı olarak canlı radyo dinleyebilmekteyiz. İnternet ortamında değişik protal ve sitelerde bizlere bu imkanı  kesintisiz olarak vermekte olan bir çok site yer almaktadır.bu siteler arasında bizde sizlere en iyi kalitede canlı radyoların yayınlarını aktarmaya çalışmaktayız. sitemizde bütün radyo kanallarını kesintisiz olarak online radyo dinleme imkanı vermekteyiz.
canliradyodinletv.com olarak ilk başta sizlere radyo kanallarını bir araya getirerek hizmet vermeyi planlamaktadır zaman içerisinde bu yayınların sonrasında tv  televizyon kanallarını sizlere canlı dinleme ve izletme imkanı sunmayı düşünmekteyiz.

Teknolojinin başladığı nokta radyolar olduğunu söyleyebiliriz. Heinrick Rudolf Hertz in bulduğu dalgalar sayesinde radyoyu kesfetmiştir ve radyonun icat edildiği tarih 1888 yılı olarak bilinmektedir.1888 yılında başlayan bu teknoloji zamanla televizyona geçmiştir televizyondan da bilgisayarlara geçmiştir ve bu teknolojinin gidişine göre bunu cep bilgisayarları almaya başlamıştır.Bütün  cihazların değişöesi ve teknolojinin ilerlemesine rağmen radyo dinleme kültürü bitmemiş ve devam etmektedir. Canlı radyo dinle sitemizden birçok radyo kanallarını online radyo dinleyebilir  güzel vakitler gçirebilirsiniz.

Önerilen Radyolar

 

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
indir vip
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet