Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Gimsa Fm Dinle

  Benzer Radyolar

  Gimsa Radyo Fm dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Gimsa fm dinle, karasal ağ üzerinden 90.5 frekansıyla hizmet veren canlı Gimsa radyo, yöresel radyolar arasında en sevilen dinleme oranı yüksek bir radyodur. Frekansının yanı sıra internet üzerinden de yayın akışını sağlayan radyo, binlerce kişi tarafından dinlenmektedir. Gimsa Fm internet sitesinde istek yapmak isterseniz istek hattına tıklayıp dilediğiniz her şarkıyı listeye dâhil edebilirsiniz.

  Türkçe pop ve slow şarkı üzerine yoğunlaşan kanal zaman zaman yöresel şarkılara da yer vermektedir.

  Gimsa Radyo Hangi İle Aittir?

  90.5 frekansı ile Ankara merkezli yayın yapan Gimsa Radyo, yöresel yayınının yanı sıra tüm dünyaya da ulaşabilmektedir. Dünyanın her yerinden rahatlıkla dinleyebileceğiniz kanalda eğlenceli, duygusal, arabesk tüm şarkılara yer verilmektedir. Uzun süredir hizmet veren Gimsa Radyo, gün içinde 24 saat canlı hizmet veren kanallardan biridir.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet