Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Genç Radyo

  Benzer Radyolar

  Genç Radyo dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
  Loading...

  Genç Radyo 104.3 Konya frekanslarından canlı yayın yapan yayın ilkesi olarak Türk Sanat müziği Parçaları yayınlayan bir radyo istasyonudur. 1993 yılında kurulan Genç Radyo  ilk başta yayın hayatında yabancı ve Türkçe Pop müzikleri yayınlamaktayken  1996 yılında teknolojik yenilikler yatırım yapan ve yayın ilkesi değiştirerek dinleyicilerin karşısına yeni bir yüzle çıkarak günümüze kadar kesitisiz olarak yayın hayatını devam ettirmektedir.

  Radyo genç dinle

  Genç radyo Türk sanat müziği tercih etmesinin sebebi son yıllarda pop ve hareketli müziklerin çoğalması ve bütün radyoların bu alanda hizmet etmesi sebebi ile yapılan anketler sonrasında  yeni bir müzik alanı seçilmiş kültürümüzün temeli halkla yıllardır bütünleşmiş olan Türk sanat müziği ve halk müziğini seven dinleyicileri ile buluşturma ve yeni nesile sevdirmek amaçlı olarak Genç radyo türk sanat müziği konseptinde yayın yapmaya başlamıştır.

  Konya dan yayın yapmaktadır fakat bir çok yerden internet üzerinden takip edilen bir radyo kanalıdır.Bunda yeni konsepti olan Türk sanat müziği yayınlarının etkisi bir hayli yüksektir. Genç radyo gibi türk Sanat müziğine gönül vermiş radyalar arasında takip etmenizi önerebileceğimiz bir başka radyo ise Türk Radyo yu önerebiliriz.

  Genç Radyo İletişim

  Vatan Cad. Selay İşhanı Kat : 2 No:204 / 42052 SELÇUKLU / KONYA – TÜRKİYE
  Telefon: (332) 323 93 33
  Faks: (332) 323 68 23
  E-Posta: [email protected]

  Genç Radyo Frekansı

  104.3 frekansından Konyadan radyolarınızdan rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Genç radyo dinlemek için internet sitesini takip edebilir bulunduğunuz sayfadanda sürekli kesintisiz yayını takip edebilirsiniz.www.canliradyodinletv.com adresi sizlerin her türlü isteklerinize cevap vermeye çalışmaktadır.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet