Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Flashback Radyo

Dinlemek için PLAY Tuşuna Basınız…

  Benzer Radyolar

  Flashback Radyo dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Radyo Flashback dinle, internet üzerinden yayın yapan Karnaval müzik bünyesinde yayınlarını oluşturuan bir internet radyosudur. Flashback radyosu sizlere yabancı müziklerin bizim tabirimizle nostalji müziklerini sunmaktadır. Zamanında hit yapmış slow pop rock tarzı yabancı müzikleri seçerekten dinleyicilerine aktaran radyo   eski müzikler ile sizlere yabancı müzikte nostalji yaşatmaktadır.
  Flashback karnaval bünyesinde yeni kurulmuş olması nedeniyle kalitesine uygun olarak reklamlarda büyük titizlikle davranmakta sizlere en güzel hizmeti vermektedir.

  flashback-radyoFlashback Radyo internet üzerinden yayın yapmakta olur dilerseniz canliradyodinletv.com kalitesi ilede dinleyebilir, yükses ses kalitesi ve flash pleyer gibi özelliklerini kullanarak dinleme esnasında kolay kullanım rahatlığını yaşayabilirsiniz.

  En güzel 60 lı yılların 90 lı yıllara kadar arasındaki mesafede  yayınlanmış olan en hiç popüler müzik dinlemek isteyenlerler için şüphesiz doğru bir tercih olan radyodur. Yabancı müzik severler için en hit parçaları özel olarak takip eden Mydonose radyo sizlere tavsiye ediyoruz.

  Flashback Radyo İletişim

  Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
  Telefon: +90 212 368 62 00
  Email: [email protected]
  Reklam: [email protected]
  Flashback Radyo Uydu Frekansları

   

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet