Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Enderun Fm

  Benzer Radyolar

  Enderun Fm dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Radyo Enderun dinle, bölgesel bir hizmet veren dini yayınlar yaparak alanınıda isim yapmış radyo istasyonudur. İç anadolu bölgesinde Nevşehir, Aksaraya, Niğde, Kırşehir, Niğde, Yozgat illerinde ve çevrelerine ulaşan radyo 1992 yılında kurulmuş ve  kurulduğu  zamandan bugüne kadar kesintisiz  hizmet vermektedir.

  enderunfm-radyoEnderun Fm radyonun kapsamlı ve özenle hazırlamış olduğu öğretici sohbetler ile sizlere en güzel yayınları sunmakta sabit ve  denemek için dinleyenleri frekanslarında tutmayı başaran Hizmet kalitesi olarak kurumsal bir yayın yapan bir radyo istasyonudur. Dinleyicilerine bir şekilde ulaşmak ve kolaylaştırmak için  mobil ile ilgili her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydururak uygulamalar yapan radyo her türlü imkan ile ulaşılabilmektedir.

  Radyo Enderun Fm birçok ükeden de takip edilmektedir. İnternet üzerinde de bir çok radyo dinle  sayfasında yerini alan radyo  alternatif olarak canliradyodinletv.com sitesi ayrıcalığı ile de  dinleme imkanınız bulunmaktadır.

  Haber, sağlık, kültür, edebiyat, spor, eğitim, bilişim, çocuk, sohbet gibi hayatı kapsayan her alanda zengin bir program yelpazesi sunuluyor. Halihazırda radyomuzda 48 farklı program yayınlanmaktadır. Enderun fm “en iyi tematik radyo” olmak üzere birçok ödülüne layık görüldü.

  ENDERUN FM’de tek bir müzik türüne değil; tasavvuf, ezgi, sanat, türkü, müzik türlerinden seçkin eserlere yer verilmektedir.

  Radyo Enderun fm Frekansları

  FM 88,2 – 99,0 – 103,5 – 103,8

  Radyo Enderun fm İletişim

  Telefon: 0 352 222 82 92

  Faks: 0 352 232 39 29

  Canlı Yayın: 0 352 232 28 29

  E-Posta: [email protected]

  E-Posta 2: [email protected]

  Adres: Gevher Nesibe mah. Donanma cad. No:21/1 Kocasinan/KAYSERI

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Enderun Fm (1 Yorum)


  1. RABİA dedi ki:

   ENSAR KARDEŞLERDEN ALLAH DERİM DİNLETİRSENİZ SEVİNİRZ.RENKTAŞ TESKTİL ÇALIŞANLARI

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet