Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Dost FM

  Benzer Radyolar

  Dost FM dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (9 votes, average: 4,44 out of 5)
  Loading...

  Dost FM dinle, merkezi Ankara’da bulunan Dini içerikli yayın yapan yayın anlayışı içerisinde dini sohbet ilahiler dinleyebilir ve tasavvufa önem veren Ulusal çapta bir radyo istasyonudur. Birbirinden güzel ve en yeni ilahilerle dinleyicilerine ulaşan profesyonel çalışanları ve teknolojiyi yakından takip eden  en iyi yayın akışı verme vizyonu ile yayın hayatını sürdürmektedir.
  Dost FM günlük yaşamın stresinden dinleyicilerini uzaklaştırma çabasında olan manevi duyguları yükselten Dost Fm dinleyicilerine iyi bir dost olmaya çalışmaktadır. Klişe sözlerden ve davranışlardan uzak  belirli kalıplarda kalmayan  her zaman ilk heycan nidası ile dinleyicilerine yayın yapan  dinleyicilerinin sevgisini ve beğenisini kazanmış bir radyodur. Kendine özgü programları ve sohbetleri ile dinleyicilerine bazen anne şfkati bazen büyük bir ağabey nidası ile yaklaşmış ve dinlecilerine destek olan ev haklından bir birey gibi yaklaşan bir radyodur.

  Dost Fm Dinle

  Dost Fm Dinle

  Dost FM hiçbir zaman popüler ve aktüelliğie tam önem vermemiş her zaman için gerçeklerin yanında iyiliğin güzelliğin paylaşmanın güzelliği içerisinde anlayışında olmuştur.
  Radyo frenkanslarını  ayarlayarak veya sitesinden kesintisiz 24 saat kalite bir yayın ile  www.canliradyodinletv.com adresinden dinleyebilirsiniz. Dost fm Canlı dinle için tam doğru adreste bulunuyorsunuz.dost Fm gibi dini içerikli yayın yapan bir başka güzel radyo Çağrı Fm i de takip edebilirsiniz.

   

  Dost Fm Radyo İletişim

  Adres : İstanbul Caddesi Devrez Sokak No:1 İskitler-Ankara
  Telefon: 0312.341 21 21
  Faks : 0312.384 66 33
  e-posta: [email protected]
  Canlı Yayın Telefonları
  Ankara:0312.341 90 00
  İstanbul: 0212.511 20 41

  Dost FM Radyo Frekans

  Dost FM internet üzerinden yayın yapan dinlenebilen bir radyodur. Ankara’dan yaptığı Dini  ilahi sohbet tasavvuf ve Tematik yayınlarıyla bir çok dinleyiciyiye ulaşmayı başarmıştır.Sizlerde  online dinlemek istiyorsanız, radyo dinleme sitemizin Dost FM sayfamızda güzel vakitler geçirebilirsiniz.Dost Fm hakkında düşüncelerinizi Tavsiyelerinizi yayın akışı konusunda bütün herşeyi buradanbizlerle paylaşabilirsiniz.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Dost FM (3 Yorum)


  1. dost fm dedi ki:

   Radyo çalışıyor emeğinize sağlık

  2. admin dedi ki:

   uyarınız için tşkler gün içerisinde hata düzenlenecektir

  3. barış dedi ki:

   sım. kardeşim daha önce dinliye biliyorduk, şimdi sizleri dinleyemiyoz

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet