Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Delta Fm

  Benzer Radyolar

  Delta FM dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 votes, average: 3,00 out of 5)
  Loading...

  Delta FM dinle, 1994 yılında Marmara bölgesinde kurulan MW yayını yaparak bir çok ile aynı frekans ile ulaşabilen bir radyo istasyonudur. Delta fm kurulduğundan bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeden sürekli olarak kendini yenileyen teknolojiyi yakından takip ederek kendi bünyesinde yeniliklere açık olan bir radyo kanalıdır.

  Canlı Delta fm dinle

  Canlı Delta fm dinle

  Delta FM 87.7 frekanslarından  türkçe pop müzik yayınlatı yapmaktadır. Radyo yayın anlayışını  en kaliteli bir şekilde sürdüren delta fm  dinleyicilerine Türkçe pop keyfi yaşatmaktadır. Türkçe pop müziklerin yanı sıra farklı tarzlarda da müzik yayınları bulunmaktadır.
  Radyoyu dinlemek için MW ban yayını olduğu için İstanbul, İzmit, Adapazarı, Silivri, Çorlu, Gebze, Karamürsel, Gölcük, Yalova, Çınarcık ve Bursa illerinde rahatlıkla Delta fm yayınlarını takip edebilirsiniz.

  Radyo Delta FM dinlemek için internet sitemizden kesintisiz olarak  Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz zaman zarfında Delta fm dinleyebilir yorum atabilirsiniz.

  delta fm  gibi benzer türkçe pop ve farklı müzik tarzı bulunan Power Fm dinle linkinden ulaşabilirsiniz.Delta fm i online dinlerken yorumlarınızıda  gönderebilirsiz. Ulusal olarak yayın yapan Best fm radyosunuda Delta fm severler için tavsiye ediyoruz best fm i dinlemek için Best fm linkinden ulaşabilirsiniz.

  Delta fm Uydu Frekansı

  Kanal Adı: Delta FM
  Frekans: 12729
  Polarizasyon: Horizontal
  SymbolRate: 30000
  FEC: 5/6
  Audio PID: 346
  Uydu: Türksat 3A
  Kapsama: Batı
  Yayın Türü: Radyo
  Paket: Türksat Batı Paket 3

  Delta FM İletişim

  Merkezefendi Mah.
  Tercüman Sitesi 2. Bölge A-3 Blok K.15 No:64
  Cevizlibağ / Zeytinburnu / İstanbul
  [email protected]
  Tel:(212) 547 80 55
  Tel:(212) 547 99 55
  Faks:(212) 547 68 11

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet