Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Delta Fm

Benzer Radyolar

Delta FM dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Delta FM dinle, 1994 yılında Marmara bölgesinde kurulan MW yayını yaparak bir çok ile aynı frekans ile ulaşabilen bir radyo istasyonudur. Delta fm kurulduğundan bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeden sürekli olarak kendini yenileyen teknolojiyi yakından takip ederek kendi bünyesinde yeniliklere açık olan bir radyo kanalıdır.

Canlı Delta fm dinle

Canlı Delta fm dinle

Delta FM 87.7 frekanslarından  türkçe pop müzik yayınlatı yapmaktadır. Radyo yayın anlayışını  en kaliteli bir şekilde sürdüren delta fm  dinleyicilerine Türkçe pop keyfi yaşatmaktadır. Türkçe pop müziklerin yanı sıra farklı tarzlarda da müzik yayınları bulunmaktadır.
Radyoyu dinlemek için MW ban yayını olduğu için İstanbul, İzmit, Adapazarı, Silivri, Çorlu, Gebze, Karamürsel, Gölcük, Yalova, Çınarcık ve Bursa illerinde rahatlıkla Delta fm yayınlarını takip edebilirsiniz.

Radyo Delta FM dinlemek için internet sitemizden kesintisiz olarak  Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz zaman zarfında Delta fm dinleyebilir yorum atabilirsiniz.

delta fm  gibi benzer türkçe pop ve farklı müzik tarzı bulunan Power Fm dinle linkinden ulaşabilirsiniz.Delta fm i online dinlerken yorumlarınızıda  gönderebilirsiz. Ulusal olarak yayın yapan Best fm radyosunuda Delta fm severler için tavsiye ediyoruz best fm i dinlemek için Best fm linkinden ulaşabilirsiniz.

Delta fm Uydu Frekansı

Kanal Adı: Delta FM
Frekans: 12729
Polarizasyon: Horizontal
SymbolRate: 30000
FEC: 5/6
Audio PID: 346
Uydu: Türksat 3A
Kapsama: Batı
Yayın Türü: Radyo
Paket: Türksat Batı Paket 3

Delta FM İletişim

Merkezefendi Mah.
Tercüman Sitesi 2. Bölge A-3 Blok K.15 No:64
Cevizlibağ / Zeytinburnu / İstanbul
[email protected]
Tel:(212) 547 80 55
Tel:(212) 547 99 55
Faks:(212) 547 68 11

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle